خرید فیلتر کابین عمده از درب کارخانه

فیلتر کابین خودرو یکی از اصلی ترین وسایل است زیرا با سلامت افراد در ارتباط است ولی متاسفانه خیلی به آن توجه نمی شود. انواع فیلتر کابین بر اساس نوع کاغذی که در آن استفاده شده متفاوت است و طبق نوع کاغذ مصرفی قیمت فیلتر کابین هم فرق می کند. خرید فیلتر کابین عمده از درب کارخانه به قیمت پایین تری امکان پذیر است و برای نمایندگی ها و فروشگاهها که فروش بالایی دارند از نظر اقتصادی مقرون به صرفه است.

خرید فیلتر کابین عمده از درب کارخانه

پرفروش ترین انواع فیلتر کابین

پرفروش ترین انواع فیلتر کابین فیلتر کابین همان گونه که از اسمش مشخص است وظیفه تصفیه هوایی که وارد کابین می شود را به عهده دارد.

 در اکثر خودرو ها محل قرار گیری کابین زیر داشبورد است.

امروزه به دلیل افزایش تعداد کارخانه ها و وسایل نقلیه بزرگ و کوچک آلاینده های موجود در هوا هم افزایش  یافته است آلاینده ها ممکن است با چشم دیده نشوند ولی موجب بروز حساسیت هایی می شوند به همین دلیل حتما باید از فیلتر کابین استفاده شود و به صورت منظم تعویض گردد.

فیلتر هوای سالم از کاغذ های چین خورده تشکیل شده که این کاغذها کاملا سفید و تمیز هستند به مرور زمان که هوا را تصفیه می کنند و آلاینده ها را جذب می کنند به رنگ خاکستری مایل به سیاه تغییر رنگ می دهند هنگامی که به این حد برسد باید فیلتر کابین را عوض کرد.

زمان تعویض فیلتر کابین بستگی به کیلومتر استفاده شده از ماشین و همچنین محلی که در آن زندگی میکنید دارد مثلاً در کلان شهر ها چون میزان آلاینده ها بیشتر است ممکن است نیاز شود که شما فیلتر را زودتر از مدت زمان استاندار تعویض کنید.

چگونه بفهمیم که فیلتر کابین نیاز به تعویض دارد

  • کاهش گردش هوا درون کابین
  • افت عملکرد کولر و بخاری
  • بوی نامطبوع در خودرو
  • صدای سوت مانند هنگام روشن کردن سیستم تهویه  

بعضی مواقع فیلتر هوای کابین با فیلتر هوای موتور اشتباه گرفته می شود در صورتی که فیلتر هوای موتور مانع از ورود ذرات به داخل موتور می شود.

قیمت فیلتر کابین عمده در تهران

قیمت فیلتر کابین عمده در تهران معمولا خرید هر جنسی به صورت عمده از لحاظ اقتصادی به صرفه است، فیلتر کابین هم از این قاعده مستثنی نیست،  معمولاً نمایندگی ها و فروشگاه های بزرگ به صورت عمده خرید می کنند. در تهران هم نمایندگی ها و فروشگاه های مجاز برای خرید فیلتر کابین مشخص شده اند که اگر به صورت عمده خریداری گردد به قیمت مناسب تری در اختیار افراد قرار می گیرد.

لیست قیمت فیلتر کابین خودرو به دلیل نوسانات قیمت هر چند ساعت به روز می شود و برای اطلاع دقیق از قیمت باید لیست قیمت را به صورت آنلاین ویا به صورت حضوری از فروشگاه های مجاز دریافت کرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید