خرید فیلتر کابین ریو سال ۱۳۹۰

یکی از اجزائی که باعث می شود شما در فضای ماشین خود بوی مطبوعی را استشمام کنید، فیلتر کابین است. اگر این فیلتر دچار مشکل و یا کثیف شده باشد، بوی نامطبوعی به هنگام روشن کردن ماشین به مشام می رسد.

هوای ورودی به داخل ماشین، اول از این فیلتر عبور می کند تا عاری از هر گونه گرد و غبار و ذرات باشد. یکی از این کابین ها، فیلتر کابین ریو هست که در ادامه به ویژگی های آن و انواع آن می پردازیم. با ما همراه باشید.

خرید فیلتر کابین ریو سال 1390

مدل های متنوع فیلتر کابین ریو ۱۳۹۰

مدل های متنوع فیلتر کابین ریو 1390 همان طور که گفتیم مدل های متنوعی از فیلتر کابین ریو وجود دارد. اما اول بگذارید یک سری اطلاعات کامل از فیلتر کابین به شما بدهیم.

فیلتر کابین چیست؟

فیلتر کابین وسیله ای است که باعث می شود هوای مطبوعی در داخل ماشین داشته باشیم به دور از هر گونه آلاینده‌ی اضافی. این فیلتر ها بیشتر از کاغذ هایی که به شکل پلیسه دار هستند ساخته می شوند که کاربرد زیادی در فیلتر ها دارند. اما بین آن ها ترکیبی از کاغذ و پنبه نیز به چشم می خورد. آن هایی که معمولا از پنبه ساخته می شوند در کارتریج استفاده می شوند. معمولا هر ۶ ماه یکبار لازم است که این فیلتر ها تعویض شوند. اگر نسب به تعویض آن ها اقدام نکنیم، به هنگام روشن شدن ماشین بوی نامطبوعی وارد ماشین می شود.

این فیلتر در کجا قرار دارد؟

بسته به نوع ماشین، فرق می کند که این فیلتر در کجا قرار دارد. در بعضی از ماشین ها، این فیلتر در جایی وجود دارد که به راحتی می توان به آن دست پیدا کرد و آن را تمیز کرد. می توان به مراجعه به دفترچه راهنمای خودرو خود مطلع شوید که این فیلتر در کجا قرار دارد.

انواع مدل های فیلتر کابین ریو ۱۳۹۰

انواع فیلتر های کابین ریو عبارتند از :

  • فیلتر کابین ریو مدل C325
  • مدل ۲۲۲ 
  • و انواع مدل های مختلف دیگر که با مراجعه به فروشگاه می توانید نسب به خرید آن ها اقدام کنید.

فروش فیلتر کابین ریو با ارزانترین قیمت

فروش فیلتر کابین ریو با ارزانترین قیمت فروش فیلتر کابین و قیمت فیلتر کابین همیشه مانند یک ترازو عمل کردند. هرچه فروش بیشتر باشد قیمت ها متوسط و مناسب است و برعکس هرچه فروش بیشتر کمتر باشد قیمت ها به سمت بالا سوق پیدا می کنند.

اما شما می توانید با مراجعه به فروشگاه هایی که در هر زمان محصولات خود را به قیمت کارخانه می فروشند، این محصولات را با قیمت مناسب تهیه کنید. همچنین فروشگاه های اینترنتی نیز هستند که با قیمت بسیار مناسب این فیلتر ها را در اختیار شما قرار می دهند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید