خرید فیلتر روغن بوریس وارداتی

فیلتر روغن بوریس از سری فیلترهای پایه کوتاه و دارای منفذ ورود روغن به داخل فیلتر است. این نوع از فیلتر مناسب خودروهای بوریس می باشد. فیلتر روغن بوریس محصولی وارداتی است. این قطعه وظیفه حذف ناخالصی ها و تصفیه روغن موتور را برعهده دارد. فیلتر روغن خودرو بوریس نیز باید همانند سایر فیلتر های موجود در خودروهای مختلف باید هر چند وقت یکبار تعویض گردد تا باعث کند شدن سرعت موتور خودرو نشود. در سالهای اخیر قیمت فیلتر روغن بوریس به جهت افزایش نرخ تورم و نوسانات اقتصادی بازار کمی افزایش یافته، اما با این حال قیمت این محصول در سایت ما و برخی از فروشگاه های کشور همواره ثابت باقی مانده است. علت این موضوع استقبال زیاد خریداران عمده فیلتر روغن بوریس از این مجموعه می باشد.

خرید فیلتر روغن بوریس وارداتی

خرید فیلتر روغن بوریس وارداتی

فیلتر روغن بوریس از جمله کالاهای وارداتی موجود در بازار داخلی می باشد. همانگونه که قبلا اشاره شد این نمونه از فیلتر برای اتومبیل ساخته و طراحی شده است.

به طور کلی خرید فیلتر روغن بوریس وارداتی به دو شکل عمده و جزئی توسط خریداران انجام می شود. شرکت های بازرگانی، نمایندگی های فروش فیلتر از جمله خریداران عمده فیلتر روغن بوریس در کشور به شمار می روند.

سایت ما در حوزه فروش عمده انواع فیلتر روغن از جمله فیلتر روغن بوریس فعالیت می کند چنانچه قصد خرید عمده این محصول را دارید می توانید با کارشناسان مجموعه ما در به صورت زنده و آنلاین ارتباط برقرار کرده و خریدتان را ثبت کرده و در اسرع وقت آن را درب فروشگاهتان رایگان تحویل بگیرید.

قیمت فیلترهای بوریس در این مجموعه ارزان تر از مراکز دیگر بوده و کیفیت این قطعات بسیار مرغوب و دارای استاندارد جهانی نیز هستند.

چه موقع باید فیلتر روغن بوریس خودرو را تعویض کنیم؟

 چه موقع باید فیلتر روغن بوریس خودرو را تعویض کنیم؟ تعویض فیلتر روغن در خودرو به علت باید انجام شود؟ چه موقع باید فیلتر روغن بوریس خودرو را تعویض کنیم؟

فیلتر روغن بوریس از قطعات پرکاربرد این خودرو محسوب می شود. لذا از آنحایی که این قطعه تماس مستقیمی با مواد آلاینده دارد و ناخالصی ها موجود در روغن را جذب خود می کنند ممکن است در فواصل طولانی عملکرد اولیه را نداشته باشد به همین جهت باید هر چند وقت یکبار تعویض شود.

بهترین زمان مناسب برای تعویض فیلتر روغن بوریس خودرو زمانی است که شما می خواهید روغن خودرویتان را عوض کنید. البته زمان تعویض این قطعه معمولا توسط شرکت های سازنده این لوازم بر روی آن مشخص شده، اما جهت اطمینان بیشتر پیشنهاد می شود پس از طی مسافت چهار تا پنج هزار کیلومتر فیلتر روغن اتومبیل بوریستان را تعویض نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید