خرید عمده فیلتر بنزین زانتیا

  

فیلتر بنزین زانتیا محصولی کارآمد در اتومبیل زانتیا می باشد. فیلتر بنزین از جمله قطعات مصرفی در انواع خودرو میباشد. این محصول در پایش کامل سوخت نقش به سزایی دارد. همچنین به پاشش بهینه بنزین به انژکتورها کمک میکند. کلیه فروشندگان قطعات یدکی خودرو می توانند جهت خرید عمده فیلتر بنزین زانتیا با ما در تماس باشند.

 

خرید عمده فیلتر بنزین زانتیا

طول و قطر استاندارد فیلتر بنزین

طول و قطر استاندارد فیلتر بنزین در خودروها دهانه پاشش سوخت در سیستم های پاشش سوخت انژکتوری حدودا ۲ میلی متر می باشد.  لذا وجود بیش از حد هر نوع آلودگی، گرفتگی انژکتورها و در پی آن تضعیف عملکرد سیستم احتراق خودرو را به دنبال دارد. لذا  وظیفه اصلی فیلتر بنزین خودروها، عاری نمودن بنزین از آلودگی و عواملی به غیر از بنزین است. در خودرهای مختلف بر اساس پارامترهایی چون قدرت موتور، میزان سوخت و… ، انواع مختلف فیلتر بنزین مورد استفاده قرار می گیرد. فیلترهای کوچک در موتورهایی که سیلندرهای کم و قدرت پایین دارد، استفاده می گردد. در موتورهای بزرگتر، فیلترهای بزرگ و یا فیلترهای دوقلو  مورد استفاده قرار می گیرند. در فیلتر اولیه، اندازه و قطر استاندارد فیلتر در حدود ۳۰ تا  150 میکرون می باشد. این نوع فیلتر جهت پالایش سوخت از ذرات بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد. این در حالی است که عمل تصفیه نهایی سوخت توسط فیلترهای ثانویه انجام می پذیرد. زیرا ذرات و ناخالصی های بسیار ریز از فیلتر اولیه عبور می کنند. لذا پالایش نهایی سوخت با کمک فیلترهای ثانویه می باشد.  لازم به ذکر است که در فیلتر ثانویه اندازه و قطر استاندارد فیلتر به حدود ۲ تا ۵ میکرون کاهش می یابد

مرکز توزیع فیلتر بنزین زانتیا

مرکز توزیع فیلتر بنزین زانتیا
این شرکت دارای تجربه سالیان متمادی در تولید قطعات و لوازم یدکی انواع خودرو میباشد. لذا با بهینه سازی فرآیندهای مختلف تحقیق و توسعه، تولید و کنترل کیفیت به تولید انواع لوازم یدکی و قطعات خودرو دست زده است. این شرکت با بهره گیری از آزمایشگاه‌های نوین و پرسنل کارآزموده گامی محکم در طراحی و ساخت انواع سیستم‌های سوخت‌رسانی و کلیه قطعات مرتبط با آن نهاده است. این محصولات شامل باک‌ و پمپ سوخت، سیستم‌ کنترل و مدیریت سوخت و بخارات، فیلتر بنزین و… می باشد. ازهمین روی در راستای ارتقا و طراحی سیستم‌های نوین سوخت‌رسانی اقدام به یکپارچه سازی سیستم سوخت‌رسانی انواع خودرو نموده است. در همین راستا با تولید انواع فیلتر بنزین خودرو من جمله  فیلتر بنزین زانتیا گامی در این زمینه نهاده است. لذا این شرکت به عنوان یکی از تولیدکنندگان عمده و برتر قطعات و لوازم یدکی انواع خودرو، من جمله قطعات زانتیا در سطح کشور، به توزیع این محصول در مرکز توزیع فیلتر بنزین زانتیا اقدام نموده است. لذا کلیه فروشندگان این محصول می توانند جهت خرید عمده این محصول با کارشناسان فروش شرکت ما در تماس باشند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید