خرید ضدیخ تویوتا ۴ لیتری ۵۰/۵۰

انسان ها در طول زندگی خود پیشرفت های زیادی در زمینه اختراعات و وسیله های حمل نقل کرده اند،آن ها از وسیله های‌ چرخ‌دار کوچک و مبتدی شروع کردند و به ماشین های امروزی رسیدند.در ماشین های ابزار و وسیله هایی به کار برده شده است که نیاز به مراقبت دارد و باید هرچند بار یکبار مورد بازرسی قرار گیرد.برای مثال یکی از موادی که براد مراقبت از موتور ماشین و کارکرد بهتر آن استفاده می شود‌ ضدیخ تویوتا است.

خرید ضدیخ تویوتا 4 لیتری 50/50

بررسی ۵ مدل ضدیخ باکیفیت ایرانی

بررسی 5 مدل ضدیخ باکیفیت ایرانی ضد یخ چیست؟ ضد یخ یکی از ضروری‌ترین مایعات مورد نیاز خودرو به طوری که می توان آن را به دارو و خودرو را به بدن انسان تشبیه کرد.برخی از مردم به اشتباه فکر می کنند که کاربرد ضد یخ تنها در فصول سرد سال است اما اینطور نیست بلکه ضد یخ بیشترین مصرف را در زمستان دارد.

یکی از نمونه های ضد یخ تولید داخل ضد یخ تویوتا است،این ضد یخ در کنار کیفیت بالا قیمت مناسبی نیز دارد.ضدیخ تویوتا ۴ لیتری در تابستان از جوش آوردن خودرو شما جلوگیری می کند.

ویژگی ضدیخ تویوتا ۵۰/۵۰؛

۱-دارای غلضت مناسب است.

۲-دارای کف جزئی

۳-حرارت را به خوبی منتقل می کند و هیچ‌گونه اثر نامطلوبی روی تبادل حرارتی در سیستم خنک‌کننده خودرو ندارد.

چند نکته در مورد استفاده از ضد یخ؛

•هر دو سال یکبار ضد یخ را تعویض کنید.

•از مخلوط کردن دو برند مختلف ضد یخ برای کارکرد بهتر اجتناب کنید که این یک کار کاملا اشتباه است.

•هر چند وقت یکبار به مایع ضد یخ درون خودرو را مشاهده کنید در صورتی که رنگ ضد یخ به قهوه مایل شده باشد باید  آن را کاملا تخلیه کنید یا اگر روی مایع ضد یخ کف و حباب بود لوله ها را بررسی کنید چرا که کف نشانه وارد شدن هوا به ضد یخ است.

سفارش عمده ضدیخ تویوتا

سفارش عمده ضدیخ تویوتا امروزه با پیشرفت همه چیز خرید نیز بسیار آسان شده است به طوری که شما بدون خارج شدن از منزل نیز می توانید خرید خود را به صورت غیر حضوری انجام دهید.تنها کافیست با تلفن همراه یا هر وسیله الکترونیکی که می توان با آن ارتباط اینترنتی برقرار کرد به سایت فروش این محصول سر بزنید با مشاهده قیمت انواع ضد یخ و محصولات مشابه خرید خود را انجام دهید،البته اگر جز آن دسته از افراد هستید که در کنار کیفیت بالای محصول قیمت مناسب نیز برایتان با اهمیت است خرید عمده را امتحان کنید که نسبت به خرید جزیی قیمت مناسب تری دارد.

مزایای استفاده از ضد یخ؛

•از جوش آوردن موتور در تابستان جلوگیری می کند. 

• جلوگیری از به هم خوردگی قطعات و اصطکاک بین آن ها

•مانع از تشکیل رسوب در موتور

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید