خرید ضدیخ بهران اسپیدی ۴ فصل

ضدیخ بهران : ضرورت استفاده از ضد یخ امروزه بر کسی پوشیده نیست زیرا که  از  یخ زدگی در سرما و جوش آوردن در گرما جلوگیری می کند . قابلیت ضد یخ  بهران بالا می باشد بدین صورت که ضد زنگ ،  ضد خوردگی و تا دمای منفی  ۳۷_  درجه  سانتی گراد  سرما یخ  نمی زند و در دمای بالا جوش  نمی آورد و برای خودروهای دیزلی و بنزینی مناسب می باشد و از خوردگی  لاستیک ها ،  واشرها ، درپوش ها و کلیه لوازم پلاستیکی موجود در خودرو ها  سازگاری دارد . خاصیت پاک کنندگی بالایی دارد و باعث رسوب در رادیاتور و سایر قطعات خودرو نمی شود . کارایی ضد یخ  نه  تنها  این است که باعث یخ زدگی ماشین نمی شود بلکه کارایی ویژه آن ، این می باشد که دمای نقطه جوش را بالا برده و از پوسیدگی و خوردگی در  خودروها جلوگیری  به عمل می آورد .

خرید ضدیخ بهران اسپیدی 4 فصل

نکات مهم در تعویص ضدیخ بهران اسپیدی

نکات مهم در تعویص ضدیخ بهران اسپیدی زمان مناسب ضدیخ بهران اسپیدی : ضد یخ‌ از نظر کیفیت به طور کلی به دو دسته  تقسیم‌ می‌شود : ضدیخ‌های با پایه آلی و ضدیخ‌های با پایه معدنی. ضدیخ‌های با پایه معدنی ، بیش ‌ترین نوع ضدیخ  در بازار هستند و ‌بهترین زمان تعویض ضد یخ به طور سالیانه می باشد . ضد یخ‌  پایه آلی ، طول عمر بیشتری نسبت به ضد یخ با پایه ی معدنی دارد . پس بنابر این زمان تعویض آن‌ها  تقریبا سه ساله است. چون تشخیص این دو ضد یخ نسبت به یک دیگر به سادگی امکان ندارد بنابر این توصیه می‌شود تعویض ضدیخ  سالانه انجام پذیرد.ضدیخ ها باید  دارای مواد ضد رسوب ، ضد خوردگی و ضد زنگ باشند . نباید  ضدیخ  با  پایه عالی را  با  ضدیخ پایه معدنی مخلوط کرد . در موقع ریختن  ضدیخ  باید توجه داشت که ۵۰ درصد  ضدیخ و ۵۰  درصد آب رعایت شود . از روی رنگ ضد یخ نمی شود  تشخیص  داد  که ضد یخ سالم  یا خراب است  چون ممکن است به  مرور زمان خراب شده باشد .

قیمت جدید ضدیخ بهران اسپیدی ۴ فصل

قیمت جدید ضدیخ بهران اسپیدی 4 فصل برند های مختلف ضدیخ بهران ۴ فصل کالا را با قیمت ‌های متفاوتی به بازار ارائه نموده اند که هر یک با توجه به کیفیت مواد مصرفی دارای قیمت های  متفاوتی می باشند چنانچه مواد مصرفی در این کالا از درجه بالاتری استفاده شده باشد قیمت این محصول به تناسب با آن بالاتر رفته و همچنین کیفیت محصول نیز در این راستا اضافه می گردد  هر  چقدر قیمت این محصول کاهش پیدا کند کیفیت مواد مصرفی در آن نیز کاهش پیدا کرده و در نتیجه درجه کیفیت آن نیز پایین تر خواهد بود .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید