خرید روغن کاسترول ۱۰/۴۲ مدل magnatec

روغن کاسترول ۱۰/۴۲ به وسیله مولکول های مغناطیسی هوشمندی که دارد با چسبیدن به قطعات موتور باعث جلوگیری از ساییدگی آن قطعات می شود. روغن کاسترول ۱۰/۴۲ مدل magnatec را می توان با مراجعه به تعمیرگاه های اتومبیل و فروشگاه های لوازم یدکی خودرو تهیه کرد.

خرید روغن کاسترول ۱۰/۴۲ مدل magnatec

درباره روغن کاسترول ۱۰/۴۲ مدل magnatec

درباره روغن کاسترول ۱۰/۴۲ مدل magnatec روغن کاسترول ۱۰/۴۲ مدل magnatec لایه روغنی بر روی قطعه مورد نظر ایجاد کرده و مانع تماس با دیگر قطعات می شود. استفاده از این روغن سبب راحت تر استارت خوردن خودرو شده و به خوبی به قطعات موتور می چسبد. با استفاده از تکنولوژی سنتتیک از قطعات موتور در دماهای بالا و پایین محافظت می کند. مولکول های هوشمند داشته و مصرف سوخت را کاهش می دهد. در زمان استارت خوردن خودرو تا ۷۰ درصد خودرو را گرم کرده و میزان سایش را کمتر می کند. همچنین باعث نظافت و افزایش کارایی موتور می شود.

این نوع روغن موتور با داشتن ویژگی های عالی و کیفیت مناسب برای ون های سبک، خودروهای بنزینی، خودروهای دو دیفرانسیل، خودروهایLPG و CNG مناسب است. این روغن موتور باید به دور از اشعه ی آفتاب نگهداری شود تا کارایی آن از دست نرود. ضد سایش و ضد خوردگی بودن، داشتن خواص ضد اکسیدانی و کیفیت تزریق بالا سطوح از ویژگی های دیگر انواع روغن کاسترول می باشند.

روغن کاسترول در بالاترین سطح کیفیت قرار دارد. فروشنده  روغن موتور با توجه به مدل خودرو و میزان استفاده کردن از برندهای مختلف روغن موتور توسط خریدار، باید نوع مناسب روغن موتور را به ایشان پیشنهاد دهد. در هنگام خرید مراقب انواع روغن موتور تقلبی باشید.

فروش انواع روغن کاسترول ۱۰/۴۲ ارزان

فروش انواع روغن کاسترول ۱۰/۴۲ ارزان قیمت روغن کاسترول ۱۰/۴۲ بر اساس معیارهای متفاوتی تعیین می شود. خام، نیمه سنتتیک و یا تمام سنتتیک بودن، میزان گرانروی و کیفیت و البته برند شرکت سازنده از عوامل تاثیرگذار در قیمت روغن های کاسترول هستند. فروش روغن کاسترول به وسیله خود شرکت سازنده تخفیف هایی را در بر خواهد داشت و این امر باعث کاهش قیمت تمام شده روغن کاسترول می شود.

فروش انواع روغن کاسترول ۱۰/۴۲ از طریق کارخانه تولید کننده، نمایندگی ها و سایت و فروشگاه های اینترنتی و البته خرید به صورت عمده قیمت محصول خریداری شده را کاسته و در زمان و هزینه صرفه جویی می کند. خرید از تولیدی ها سبب حذف واسطه ها و در نتیجه ارزان شدن قیمت روغن کاسترول می شود. وزن و اندازه ی بسته بندی روغن کاسترول نیز در کم کردن قیمت تاثیر دارند. هرچه بسته و ظرف روغن کوچکتر باشد قیمت فروش آن کمتر خواهد شد.  

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید