خرید روغن صنعتی بندرعباس برند بهران

روغن های مورد استفاده در صنعت برای روغن کاری ماشین آلات (قطعات، ابزار و غیره) موادی هستند که از نفت خام در تولید آن ها استفاده می شود. روغن های صنعتی بعضاً حاوی روغن های گیاهی (به عنوان مثال کرچک، خردل یا کلزا) به عنوان مواد افزودنی و همچنین آنتی اکسید کننده، ضخیم کننده و ضد خوردگی برای بهبود کیفیت خدمات آن ها هستند. طیف وسیعی از روغن های صنعتی به طور مداوم با مارک های جدید، به ویژه روغن های مصنوعی (به عنوان مثال سیلیکون، پلی استر و فلوروهیدروکربن) وارد بازار می گردند که روغن صنعتی بندرعباس بهران یکی از بهترین های آن ها است.

خرید روغن صنعتی بندرعباس برند بهران

از کجا بهترین روغن صنعتی بخریم؟

از کجا بهترین روغن صنعتی بخریم؟ برای خرید بهترین روغن صنعتی جنوب باید یک سری اطلاعات پیرامون روغن های صنعتی داشته باشیم:

روغن های صنعتی با توجه به ویسکوزیته به انواع سبک، متوسط ​​و سنگین تقسیم می شوند. روغن های سبک، با ویسکوزیته ۵-۱۰ سانتیموک (۱ سانتستوک = ۱۰-۶ متر مربع در ثانیه) در دمای ۵۰ درجه سانتیگراد و کمترین دما تا ۲۵ درجه سانتیگراد، برای روانکاری ماشین های پر سرعت و کم بار استفاده می شوند. این گروه شامل روغن L (velosite) و روغن T (benzinatum) است که برای روغن کاری فریم های ریسندگی و در صنعت نساجی، برای اسپیندل های تراشکاری فلزی و موتور های پر سرعت با قدرت کم استفاده می شوند.
روغن جداکننده L برای روغن کاری جداکننده های سبک، روغن خیاطی برای چرخ خیاطی، اتصال و ماشین های بافندگی و روغن ابزار MVP (نقطه ریختن -۶۰ درجه سانتیگراد)، برای نظارت بر روانکاری و اندازه گیری ابزار استفاده می شوند. روغن های صنعتی متوسط​​، با ویسکوزیته ۱۰-۵۰ سانتیموک در ۵۰ درجه سانتیگراد و ریختن نقاط کم ۳۰ درجه سانتیگراد، برای روانکاری ماشین آلات با سرعت متوسط ​​و زیر بارهای متوسط ​​استفاده می شوند. این گروه شامل روغن های روان کننده اسپیندل و دستگاه و روغن جداکننده T است. این روغن ها در بسیاری از بخش های صنعت (صنایع سبک، فلزکاری و غیره) مورد استفاده قرار می گیرند، در درجه اول برای روانکاری یاطاقان در موتور های الکتریکی کم مصرف و در سیستم های هیدرولیک ماشین آلات فلزکاری استفاده می گردند. روغن های صنعتی سنگین، با ویسکوزیته ۱۰ تا ۳۰ سانتیمتر در ۱۰۰ درجه سانتیگراد و نقاط ریختگی نسبتاً زیاد، برای روغن کاری تجهیزات صنعتی که با سرعت کم و تحت بارهای سنگین کار می کنند، به کار می روند. به عنوان مثال، تجهیزات فشار و پرس و تجهیزات دنده ای و هیدرولیکی.
علاوه بر سه گروه ذکر شده در بالا، روغن های صنعتی همچنین شامل روغن های ابزار، با ویسکوزیته نسبتاً بالا (۱۰-۲۰ سانتیمتر در دمای ۵۰ درجه سانتیگراد) و نقاط ریختگی پایین (تا ۷۰ درجه سانتیگراد) برای روانکاری دستگاه و اندازه گیری دستگاه هستند. روغن های روانکار، با ویسکوزیته ۲۰ تا ۳۰ سانتیمتر در ۵۰ درجه سانتیگراد و نقاط کمترین دما تا ۲۰ درجه سانتیگراد برای روانکاری سطوح بیرونی استفاده می گردند. همچنین روغنهای توربینی، با ویسکوزیته ۲۰-۵۰ سانتیمتریک در ۵۰ درجه سانتیگراد و نقاط کمترین دما تا ۱۵- درجه سانتیگراد و داشتن توانایی آنتی اکسید کننده و دم کنیز کننده خوب، برای روانکاری یاتاقان ها و قطعات جانبی در آب و توربین های بخار با روغن کاری با گردش روغن.

فروش روغن صنعتی بندرعباس جنوب

فروش روغن صنعتی بندرعباس جنوب مجموعه ما اقدام به فروش روغن صنعتی بند عباس جنوب با بالا ترین کیفیت و بهترین قیمت نموده است. با ما تماس بگیرید و متعجب شوید!

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید