خرید روغن ترمز بی ام و حجم ۱ لیتری

روغن ترمز برای به حرکت در آوردن قطعات مکانیکی در خودرو مورد استفاده قرار می گیرد. روغن ترمز در انواع مختلفی می باشد و هر خودرو روغن ترمز مخصوص به خود را دارد. همچنین مالکان خودرو بی ام و از روغن ترمز های با کیفیت و مناسب با نوع خودرو خود استفاده می کننند که این محصولات در اندازه های مختلف ۱ لیتری و بیشتر و در رنگ های متنوعی چون  آبی، قرمز و غیره می باشد. امروزه خرید روغن ترمز بی ام و توسط نمایندگی های پخش روغن ترمز و مراکز تعویض روغن در سراسر کشور انجام می شود.

خرید روغن ترمز بی ام و حجم 1 لیتری

خصوصیات روغن ترمز بی ام و

خصوصیات روغن ترمز بی ام و لازم است بدانید که استاندارد روغن ترمز باDOT مشخص می شود که به وزن و مدل خودرو شما بستگی دارد. روغن ترمز یکی از موارد مهم برای خودرو ها به شمار می آید و باید تقریبا هر ۲ سال یک بار تعویض شود هر یک از سیستم های اتومبیل دارای روغن ترمز مخصوص به خود می باشد.

برای بیان خصوصیات روغن ترمز بی ام و می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. روغن ترمز باید مایع و غلیظ باشد.
  2. روغن ترمز دارای نقطه جوش بالایی باشد و به راحتی تبخیر نشود.
  3. روغن ترمز در دماهای خیلی سرد منجمد نشود.
  4. روغن ترمز با دیگر قطعات سازگاری بسیار بالایی داشته باشد.
  5. روغن ترمز دارای مقاومت بسیار بالایی باشد و میزان خوردگی سیستم ترمز خودر و را کاهش دهد.

همچنین قبل از خرید روغن ترمز برای این که بدانید از چه روغنی بهتر است استفاده کنید تا مناسب خودرو شما باشد به دفترچه راهنمای خودرو نیز مراجعه کنید.

شرکت واردات روغن ترمز بی ام و

شرکت واردات روغن ترمز بی ام و در کشور ما از جمله شرکت های که روغن ترمز را تولید می کنند فومن شیمی و روغن ترمز هراز می باشند که محصولات بسیار با کیفیتی را به صورت های مختلفی در سراسر کشور عرضه می کنند. کارخانه های روغن ترمز همواره نمایندگی های بسیاری درسراسر شهر وجود دارد که وظیفه فروش این محصولات را به صورت های مختلفی دارد.

همچنین شرکت های مختلفی در سراسر کشور وجود دارند که واردات روغن ترمز بی ام و را انجام می دهند. شرکت واردات روغن ترمز توسط نمایندگی های معتبری که وجود دارد، این محصولات را به صورت عمده و یا تکی در اختیار خریداران  قرار می دهد.

از جمله مهم ترین برندهای روغن های خارجی کاسپین ، الف و توتال می باشند که افراد برای خرید روغن ترمز های خارجی و وارداتی می توانند به شرکت های پخش روغن ترمز خارجی و ایرانی مراجعه کنند و این محصولات را به راحتی خریدار کنند و از آن استفاده نمایند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید