خرید روغن ترمز بی ام و اصل

روغن ترمز، یک سیال هیدرولیکی است که برای به حرکت درآوردن قطعات مکانیکی مورد استفاده قرار می‌گیرد. وظیفه‌ی اصلی روغن ترمز، به حرکت درآوردن سیستم ترمز است. بدون این روغن ماشین در زمان فشردن پدال متوقف نمی‌شود، بنابراین باید به آن توجه ویژه‌ای داشت. این روغن یک ماده غر تراکم پذیر است که نیروی ایجاد شده توسط فشار روی پدال ترمز را به صورت یک نیروی هیدرولیکی به لنت روغن ترمز بی ام و انتقال می‌دهد. بر اثر اصطکاک میان لنت و دیسک سرعت خودرو شما کاهش می‌یاید و یا به طور کامل متوقف می‌شود.

خرید روغن ترمز بی ام و اصل

مشخصات فنی روغن ترمز بی ام و

مشخصات فنی روغن ترمز بی ام و کشور عراق یا نزدیک به ۳۸ میلیون جمعیت در غرب ایران واقع شده و از همسایگان فعال در زمینه صادرات و واردات انواع محصولات می باشد. این کشور پتانسیل بسیار خوبی برای همکاری های مشترک دارد. یک از محصولاتی که می توان به این کشور صادر کرد روغن ترمز است. روغن ترمز از محصولات بسیار ضروری خودرو است و استفاده گسترده دارد. خوشبختانه تولید کنندگان روغن ترمز در کشور عزیزمان ایران با فناوری های جدید و دستگاه های بروزی که در اختیار دارند محصولاتی با کیفیت و استاندارد اروپا را تولید و آماده عرضه می کند. روانکاران ایران صنعت با تجربه بسیار زیاد در صنعت روانکارهای خودرو بخصوص مشخصات فنی روغن آماده همکاری با کشور های همسایه بخصوص عراق می باشد.

قیمت روغن ترمز بی ام و ۵۳۰

قیمت روغن ترمز بی ام و 530 روغن ترمز  بی ام و ۵۳۰ دارای سیلیکون است ، که معمولا ً رنگ بنفش متمایزی دارد و قیمت آن نسبت به  بی ام و ۵۳۰ بیشتر است، نقطه جوش بالایی دارد و مانند دیگر انواع روغن ترمز آب را جذب نمی کند، DOT 5 در بعضی از سیستم های ترمز خوب عمل نمی کند ، زیرا آب کف آلود می شود و حباب های هوا تولید می کند که منجر به ترمز اسفنجی خواهد شد،علاوه بر این ، از آن جایی که رطوبت را جذب نمی کند ، هر مایعی که وارد سیستم می شود سریعا ً آن را از بین می برد و در دما های نا مطلوب منجمد یا جوش می خورد .

  • نقطه جوش خشک :۵۰۰ درجه فارنهایت
  • نقطه جوش مرطوب :۳۵۶ درجه فارنهایت.

خودرو های خارجی کیفیت و ویژگی های منحصر به فرد خود را دارند به همین دلیل بایستی برای قطعات این خودرو و روغن های مورد استفاده این خودرو ها محصولات مرغوبی را انتخاب کرد. قیمت روغن ترمز یکی از این محصولات مهم و ضروری خودرو می باشد که علاوه بر تاثیر مستقیم بر روی عملکرد خودرو ، ایمنی خودرو و سرنشینان را نیز تحت تاثیر قرار می دهد. مدل های مختلفی از BMW وجود دارد ولی بطور کلی روغن ترمز مورد استفاده این شرکت از استاندارد DOT4 می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید