خرید روغن ایرانول ۳۰۰۰ ۵۰ ۴لیتری ارزان

یکی از محصولات شرکت ایرانول روغن ایرانول ۳۰۰۰ ۵۰ ۴لیتری میباشد. شرکت نفت ایرانول شرکت ایرانی می باشد. این شرکت در رابطه با تولید روغن موتور ، روانسازها و گریس مشغول فعالیت است . شرکت نفت ایران و در سال ۱۳۸۱ تاسیس شده است . این شرکت بعد از اینکه قسمت روغن سازی پالایشگاه آبادان و تهران به بخش خصوصی واگذار گردید شروع به فعالیت نمود . از سهامداران اصلی این شرکت سازمان تامین اجتماعی ، آستان قدس رضوی و صندوق بازنشستگی کشوری را می توانیم برشماریم . شرکت نفت ایرانول دارای سه بخش میباشد که این بخشها عبارتند از : مجتمع بسته بندی و ظرف سازی پالایشگاه ، روغن سازی در تهران و آبادان. شرکت نفت ایرانول تنها تولید کننده برایت استاک در خاورمیانه محسوب می‌شود .همچنین محصولاتی که این شرکت تولید می‌کند دارای بالاترین کیفیت در غرب آسیا می باشد . به نحوی که اختلاف آن با رقبای خود خیلی زیاد است .خالی از لطف نیست که بدانید بخش تصفیه هیدروژنی این شرکت در ایران بی‌بدیل است . همچنین واحد روغن سازی پالایشگاه آبادان شرکت ایرانول اولین پالایشگاه ایران به شمار می‌رود.

خرید روغن ایرانول ۳۰۰۰ ۵۰ ۴لیتری ارزان

کارایی روغن ایرانول ۳۰۰۰ ۵۰ ۴لیتری

کارایی روغن ایرانول ۳۰۰۰ ۵۰ ۴لیتری روغن موتور ایرانول ۳۰۰۰ روغن موتوری است که از روغن پایه پارافینیک به دست آمده است . این روغن از پالایش برشی از نفت خام به دست آمده که پس از افزودن موادی به آن دارای خاصیت ضد خوردگی و ضد ساییدگی قطعات موتور شده است . این روغن برای موتورهای دیزلی و بنزینی سبک مناسب است . از خصوصیات این روغن موتور می‌توانیم به خاصیت ضد سائیدگی آن اشاره کنیم که موجب می شود فرسایش قطعات موتور کنترل گردد . همچنین این روغن موتور دارای خاصیت ضد اکسیداسیون می باشد . این خاصیت موجب می‌شود که این روغن موتورها دارای پایداری حرارتی مناسبی باشند .

از دیگر خواص روغن موتور ایرانول می‌توانیم به خاصیت خنثی کنندگی آن اشاره کنیم . این خنثی کنندگی مربوط به اسید هایی است که از اکسیداسیون و احتراق به وجود می آیند . این امر موجب می شود که از خوردگی قطعات موتور پیشگیری گردد . از دیگر ویژگیهای این روغن می توان به ویژگی پاک کنندگی آن اشاره نمود که این ویژگی موجب می‌شود تا رسوباتی که از احتراق و اکسیداسیون ناشی می‌شوند به شکل چشمگیری کاهش پیدا کنند.

فروش روغن ایرانول ۳۰۰۰ در تبریز

فروش روغن ایرانول ۳۰۰۰ در تبریز روغن ایرانول تبریز : در استان آذربایجان شرقی و همچنین شهر تبریز طی مراسمی پخش محصولات ایرانول آغاز شد.

در این مراسم در مورد طرح‌های ویژه‌ای که ایرانول جهت فروش برای اتوسرویس کاران در شهر تبریز و استان آذربایجان شرقی لحاظ نموده اند صحبت‌هایی شد . همچنین طرح هایی جهت حمایت از توسعه کسب و کار سرویس کاران این استان ارائه گردید . در این مراسم همچنین راجع به سیاست های فروش روغن ایرانول به صورت مویرگی و کارهایی که برای بهتر شدن وضعیت بازار در حال پیگیری است توضیحاتی داده شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید