خرید روغن ایرانول ۳۰۰۰ بشکه ایی از کارخانه

شرکت ایرانول از با سابقه ترین و معتبر ترین شرکت های تولید روغن های صنعتی در ایران است که با به کار گیری نیرو های انسانی متخصص و کار آمد و همینطور خط تولیدی با تجهیزات نوین و روز دنیا مشغول به تولید روغن های صنعتی با کیفیت و رقابت با برند های جهانی بوده و هست. این شرکت همواره در تلاش بوده به جدید ترین نیاز های صنعت پاسخ دهد و پروژه های صنعتی اجرایی خود را با موفقیت و تایید سازمان های نفت و محصولات نفتی جهانی وارد خط تولید کرده است. در این مقاله قصد داریم شما را برای خرید روغن ایرانول ۳۰۰۰ بشکه ایی راهنمایی کنیم. خرید روغن ایرانول ۳۰۰۰ بشکه ایی از کارخانه

کارایی روغن ایرانول ۳۰۰۰ بشکه ایی

کارایی روغن ایرانول ۳۰۰۰ بشکه ایی پایه این روغن پارافینیک است . طبق تایید سازمان نفت آمریکا این روغن در موتورهای که بنزینی و دیزلی هستند و در ضمن سوپر شارژ هم نیستند در سطحی که روی بشکه نوشته می شود استفاده می شوند. طبق استاندارد محصولات و فرآورده های نفتی این روغن موتور در سطح مشخصی از کارایی دارای خواص ضد اکسیداسیون است و همینطور از ساییده شدن، زنگ زدن و ایجاد خورندگی در قطعات موتور و سایر قطعات خودرو جلوگیری می‌کند. روی اتیکت هایی این روغن موتور که بر روی بشکه آنها نصب می‌شود سطح کارایی مشخص شده است در لیست تهیه شده با استاندارد سازمان نفت آمریکا که به اختصار با API نشان داده می‌شود نسبت به هر سطح از کارایی خودرو های مناسبی که این روغن ها برای آنها قابل استفاده هستند بسته به سال طراحی خودرو معرفی شده اند. این لیست شما را راهنمایی می‌کند تا بدانید برای استفاده از این روغن موتور، اتومبیل شما باید طراحی چه سالی باشد تا روغن ۳۰۰۰ ایرانول در آن موفق عمل کند.  

فروش روغن ایرانول ۳۰۰۰ ارزان قیمت

فروش روغن ایرانول ۳۰۰۰ ارزان قیمت کارشناسان ما در زمینه فروش روغن ایرانول ۳۰۰۰ همیشه شاهد این بوده اند که فروش این روغن بیشتر به صورت بشکه ایی انجام می پذیرد. چرا که با توجه به کیفیت و کاربردی که این روغن دارد جزو پر مصرف ترین روغن های صنعتی بوده و هست. این روغن هم مثل سایر روغن های صنعتی از برش نفت خام به دست می آید. در خط تولید این شرکت با افزودن مواد افزودنی مناسب و مرغوب که همه مورد تایید شرکت ها و سازمان های جهانی هستند، خواص بسیار مهم و بهبود بخشی به نفت خام افزوده می شود. از جمله این خاصیت ها می توان به ضد زنگ، ضد ساییدگی، ضد خورندگی این محصول اشاره کرد. 

شما خریداران ارجمند برای دریافت کامل ترین اطلاعات از اینکه روغن ایرانول ۳۰۰۰ مناسب برای خودرو شما هست یا نه و همینطور اطلاع از جدید ترین و مناسب ترین قیمت روغن ایرانول ۳۰۰۰ بشکه ای می توانید از طریق پنل های ارتباطی با مشاوران و کارشناسان بخش فروش ما در تماس باشید تا شما را راهنمایی کنند. تلاش بر این است که روغن ارائه شده با کیفیت ترین و کارا ترین روغن بسته به خودرو شما باشد و هزینه تمام شده برای شما عزیزان پایین تر و مناسب باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید