خرید بهترین آب رادیاتور زانتیا

خرید آب رادیاتور زانتیا برای زانتیا سواران یکی از نیاز های اساسی است. از آنجایی که آب رادیاتور باعث خنک نگه داشتن موتور و سایر اجزا آن در حین فعالیت می شود؛ و از جوش آوردن ماشین جلوگیری می کند از عوامل حیاتی موتور محسوب می شود.

 

خرید بهترین آب رادیاتور زانتیا

اندازه های مختلف آب رادیاتور زانتیا

اندازه های مختلف آب رادیاتور زانتیا آب رادیاتور به عنوان خنک کننده یک عامل مهم در سالم نگه داشتن موتور محسوب می شود. گاهی افراد به دلیل ارزان بودن به سراغ آب مقطر به جای آب رادیاتور می روند. اما این ارزانی ممکن است به قیمت هزینه سنگین تعمیر موتور منجر شود. در نتیجه استفاده از محصول مناسب با کیفیت که اندکی هزینه بالاتر دارد در این مورد کاملا منطقی به نظر می رسد.

آب رادیاتور باید ترکیبی ۵۰/۵۰ از آب و اتیلن و پروپیلن گلایکول باشد تا دارای نقطه جوش بالاتری نسبت به آب خالص بوده و خطر جوش آوردن ماشین را تا حد زیادی کاهش دهد. و به علاوه در زمان های خاموش بودن موتور در زمستان مانع از یخ زدن و افزایش حجم مایع و در نتیجه آسیب به رادیاتور و موتور خودرو شود. نکته دیگری که باید به آن توجه داشت  اندازه آب رادیاتور است. دارندگان خودرو گاهی با کاهش حجم آب رادیاتور مواجه می شوند؛ که این خود ممکن است دلایل متعددی داشته باشد.

ولی از اشتباهاتی که مرتکب می شوند جبران آب کم شده با آب شهری است.از آنجایی که آب معمولی دارای املاح و مواد معلق است باعث رسوب در موتور و سیستم گردش آب شده و کارایی آن را کاهش می دهد. در نتیجه هزینه ای مضاعف بر دوش فرد قرار می گیرد.

انواع برند های آب رادیاتور زانتیا

در حال حاضر برند های متعددی در حال تولید انواع آب رادیاتور زانتیا هستند. محصولاتی که دارای خاصیت ضد زنگ، ضد رسوب، انتقال دهنده سریع حرارت، بهبود دهنده عملکرد واتر پمپ هستند. این محصولات در ترکیبات خود از آب فوق العاده خالص در ترکیب با افزودنی های مورد نیاز برای خودرو مثل ترکیبات ضد زنگ، ضد خوردگی و ضد رسوب استفاده شده است. که در هنگام ترکیب شدن با ضد یخ به عنوان رقیق کننده از رسوبات ناخواسته که ممکن است در اثر استفاده از آب شهری به وجود بیاید جلوگیری می کند.

شرکت های تولید کننده انواع برندهای آب رادیاتور را در حجم های مختلف ۳ لیتری و یا ۴ لیتری در دسترس مصرف کنندگان قرار می دهند. و هر کدام با افزودن مواد مخصوص خود ویژگی های منحصر به فردی را ارائه می دهند. که این خود دلیلی برای تفاوت قیمت انواع برند های موجود در بازار می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید