خرید اکتان ادینول بوستر ارزان

ماشین ها در حال حاضر عضو جدا نشدنی زندگی ما هستند. امروزه ۸۰ درصد اتومبیل ها با سوخت بنزینی کار می کنند.

اگر تجربه رفتن به پمپ بنزین را داشته باشید حتما کلمه اکتان به گوشتان خورده است. اما شاید دقیقا ندانید که وظیفه اکتان چیست.

به همین خاطر ما در این مطلب ما قصد داریم در خصوص خرید اکتان ادینول بوستر با قیمت ارزان و همینطور عوامل تأثیر گذار بر قیمت این محصول صحبت کنیم. پس با ما همراه باشید.

خرید اکتان ادینول بوستر ارزان

منظور از اکتان ادینول چیست؟

منظور از اکتان ادینول چیست؟ پیش از آن که بخواهیم مطلب را شروع کنیم، شاید بهتر باشد ابتدا به این پرسش پاسخ دهیم که منظور از اکتان ادینول چیست؟

همانطور که اشاره شد سوخت ماشین بنزین است و اکتان در واقع به نوعی نام شیمیایی بنزین به شمار می آید.

بنزین خالص دارای تعداد مشخصی اکتان است.

اما جالب است بدانید که هر چقدر تعداد این اکتان ها در سوخت بیشتر باشد، بنزین در برابر انفجار مقاوم تر خواهد بود. طبیعی است که این موضوع به نوعی مزیت به شمار می رود.

برای بالا بردن تعداد اکتان موجود در بنزین ماشین از محصولی به نام اکتان استفاده می شود که به صورت جداگانه به بنزین افزوده می گردد.

در واقع این محصولات مکمل اکتان هستند که در اصطلاح به آن ها اکتان گفته می شود.

در حال حاضر کمپانی ها و شرکت های زیادی در دنیا به تولید اکتان می پردازند که یکی از معتبر ترین آن ها را می توان ادینول نام برد.

مکمل های ادینول در کشور ما با نام اکتان ادینول شناخته می شوند.

این محصول که در واقع تولید کشور آلمان می باشد توانایی افزودن ۵ واحد اکتان به ازای ۶۰ تا ۸۰ لیتر بنزین را دارد که عدد قابل توجهی است.

لازم به ذکر است که انواع مکمل اکتان ادینول در هیچ کشوری خط تولید ندارد و به تمام کشور ها صادر می شود و از طریق نمایندگی ادینول در کشور ها توزیع می گردد.

قیمت اکتان ادینول در نمایندگی ها

قیمت اکتان ادینول در نمایندگی ها بسیاری از افراد این سوال را دارند که قیمت اکتان ادینول در بازار چقدر است و چگونه می توان از آخرین قیمت این محصول مطلع شد؟

برای استعلام از قیمت این محصول می توانید به صورت حضوری، اینترنتی و یا تلفنی اقدام کنید.

در خصوص قیمت محصول در بازار هم باید توجه داشته باشید که عوامل زیادی بر قیمت نهایی فروش این محصول تأثیر می گذارند که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • نوع اکتان
  • حجم بسته بندی محصول
  • حجم خرید شما که می تواند عمده و یا تکی باشد
  • نوسانات بازار
  • میزان عرضه و تقاضای بازار

بنابراین بهتر است پیش از خرید همه این عوامل را در نظر داشته باشید. 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید