خریدار فیلتر روغن اسپورتیج ارزان قیمت در کشور

قیمت فیلتر روغن اسپورتیج برای شرکت های مختلف، متفاوت است. قیمت کالا به فاکتور های مختلفی بستگی دارد از جمله قیمت تمام شده برای شرکت، کیفیت ساخت، طول عمر و کارایی محصول و . . .  وظیفه اصلی فیلتر روغن مانند فیلتر هواست؛ در واقع باید ناخالصی های موجود در روغن را فیلتر کند. علاوه بر آن در اثر کار کردن ممکن است بخش هایی از فلزات موجود در موتور، از قسمت اصلی جدا شوند و در روغن قاطی شوند. وظیفه فیلتر روغن این است که این ذرات و تمام مواد اضافه ای که در روغن موتور هستند را پاکسازی کند. 

خریدار فیلتر روغن اسپورتیج ارزان قیمت در کشور

اولین شرکت سازنده فیلتر روغن اسپورتیج در ایران

اولین شرکت سازنده فیلتر روغن اسپورتیج در ایران با توجه به افزایش تقاضا برای خودرو های اسپورتیج به همان نسبت تقاضا برای لوازم جانبی این خودرو نیز افزایش یافته است. در کشور شرکت های بسیاری را داریم که سازنده فیلتر روغن اسپورتیج هستند. یکی از اولین شرکت هایی که در زمینه تولید فیلتر های خودرو شروع به فعالیت کرده است، شرکت فیلتر سرکان است که فعالیت خود را از سال ۱۳۵۵ آغاز نموده و امروزه یکی از قدیمی ترین شرکت های تولید کننده در این زمینه است.

شرکت فیلتر سازان سبز نیز اولین شرکتی است که توانسته استاندارد های جهانی را کسب کند.

شرکت دیگری که می توان نام برد شرکت بهران فیلتر است که توانسته علاوه بر استاندارد های ملی، استاندارد های جهانی ای مانند Iso 9002 و Iso 9001:2000 را اخذ کند.

همان طور که گفته شد شرکت های زیادی هستند که در این زمینه فعالیت دارند و توانسته اند استاندارد های لازم را کسب کنند. با توجه به اینکه کسب استاندارد های لازم در تولید فیلتر اجباری است، خیلی راحت می توانید از صحت شرکت مورد نظر اطمینان حاصل کنید.

جدیدترین مدل های فیلتر روغن خودرو در بازار تهران

تنوع و خلاقیت در مسیر تولید فیلتر روغن های جدید در ایران بسیار بالا است. کارشناسان و مهندسان زیادی در این زمینه فعالیت دارند که با توجه به نیاز جامعه و خودروسازان فیلتر روغن های استاندارد جدیدی تولید می کنند.

یکی از جدیدترین مدل فیلتر روغن هایی که جدیدا عرضه شده فیلتر های روغن نانو است که برای انواع خودرو های سبک و سنگین قابل استفاده است. این فیلتر ها نسبت به فیلتر های سلولزی موجود کارایی و طول عمر بیشتری دارند. از دیگر برتری این فیلتر نسبت به فیلتر های سلولزی کاهش مقاومت و ظرفیت بیشتر است که باعث محبوبیت و افزایش تقاضا برای این فیلتر است.

تولید فیلتر های جدید مستلزم توجه به نکاتی است که رعایت و بکارگیری آن ها در ساخت فیلتر های جدید بسیار کارآمد است. 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید