تولید کنندگان روغن ترمز هراز

روغن ترمز هراز توسط تولید کنندگان با بالاترین کیفیت در کشور تولید و به بازار عرضه می شود. روغن ترمز هراز از جمله روغن های مرغوبی است که در کشور و توسط متخصصین صنعت پتروشیمی تولید و با نمونه های مشابه خارجی قابل رقابت است. همانطور که می دانید وجود روغن ترمز نقش مهمی در خودرو داشته و ارتباط مستقیمی با کارکرد درست ترمز ماشین دارد. روغن ترمز انواع مختلفی دارد که خریدار باید در زمان خرید به نوع روغن انتخابی دقت کند.

تولید کنندگان روغن ترمز هراز

کیفیت انواع روغن ترمز هراز

کیفیت انواع روغن ترمز هراز

کیفیت انواع روغن ترمز هراز بر روی بسته بندی آن مشخص شده است. این روغن ترمز در دو نوع آبی و زرد تولید و به بازار عرضه می شود. روغن ترمز آبی از نظر کیفی دارای استاندارد dot4 و روغن ترمز آبی دارای استاندارد dot3 می باشد. این استاندارد در واقع بر اساس نقطه جوش روغن ترمز تعیین می شود. ترکیب این روغن ترمزها با یکدیگر متفاوت بوده و از این رو نقطه جوش متفاوتی دارد. روغن ترمز آبی هراز دارای نقطه جوش ۲۳۰ و روغن زرد دارای نقطه جوش ۲۰۵ درجه سانتیگراد است. 

به طور کلی دو نوع روغن ترمز اصلی وجود دارد.

  1. روغن ترمزهایی که بر پایه سیلیکون ساخته شده اند.
  2. روغن ترمزهایی که مبتنی بر گلیکول هستند.

دسته اول روغن ترمزها برای اتومبیل های بدون ترمز ABS و نوع دوم برای ماشین هایی است که ترمز ABS دارند. تفاوت رنگ روغن ترمزها بستگی به نوع و نقطه جوش آنها دارد. کیفیت روغن ترمز به مرور زمان بر اثر جذب رطوبت هوا کاهش می یابد. لذا تعویض به موقع آن در عملکرد صحیح ترمزها نقش تعیین کننده ای دارد.

هر یک یا دو سال بهترین  زمان برای تعویض روغن ترمز می باشد. با این حال زمان تعویض بستگی به نوع خودرو و میزان کارکرد آن در سال دارد.

نماینده فروش روغن ترمز هراز

نماینده فروش روغن ترمز هراز

نماینده فروش روغن ترمز هراز این محصول را با بالاترین کیفیت و مناسبترین قیمت به مشتری عرضه می کند. انواع روغن ترمز هراز را می توانید به صورت عمده هم سفارش دهید. روغن ترمز تولید شده توسط شرکت هراز دارای بالاترین استانداردهای کیفی بوده و کاملا با نمونه های مشابه خارجی قابل رقابت است. استفاده از روغن ترمز هراز می تواند شما را از بابت کارکرد درست ترمز ماشینتان آسوده خاطر کند.

برای خرید روغن ترمز مناسب با خودروی خود می توانید با نماینده فروش صحبت کنید و با توجه به توضیحاتی که به شما داده داده می شود نوع روغن را انتخاب نماید. روغن ترمز هراز بر اساس نقطه جوشی که بر روی بسته بندی آن درج شده است در چهار گرید با نقطه جوش متفاوت عرضه می شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید