تولید کننده واسکازین نیسان تیانا

همه شما با قطعات مختلف خودرو آشنا هستید و کاربرد هر یک از آن را را می دانید. 

جعبه دنده یا گیربکس یک قطعه مهم در خودرو است که نیرو را به چرخ ها منتقل می کند و می توان آن را با موتور خودرو در یک سطح دانست. اجزای مختلف گیربکس همواره در حال ساییده شدن هستند و برای کارکرد بهتر و همچنین کاهش اصطکاک آن را روغن کاری می کنند. 

واسکازین نیسان تیانا یکی از باکیفیت ترین روغن ها است. 

تولید کننده واسکازین نیسان تیانا

ویژگی های واسکازین نیسان تیانا

ویژگی های واسکازین نیسان تیانا صنعت خودرو سازی هر روزه بر تنوع محصولات خود می افزاید و همگی آن ها در قدرت موتور متفاوت هستند زیرا هر موتور یک ظرفیت خاصی دارد و بیشتر از آن نمی تواند گشتاور ایجاد کند بنابراین برای انتقال قدرت بیشتر جعبه دنده های قوی تر بر خودرو نصب می کنند. 

گیربکس های مختلف روغن های متفاوتی دارد و باید به این موضوع توجه جدی شود، همچنین روغن گیربکس با گذشت زمان خاصیت خود را از دست می دهند و هر از چند گاهی باید آن را عوض کنید در غیر این صورت آسیب جدی به ماشین وارد می شود. 

یک روغن گیربکس خوب باید چسبندگی زیادی داشته باشد و همچنین در برابر حرارت بسیار مقاوم باشد تا بتوان مدت زمان بیشتری از آن استفاده کنیم زیرا گیربکس بعد از مدتی کار داغ می شود. البته بسته به نوع جعبه دنده چسبندگی روغن ها با هم متفاوت است‌. 

روغن جعبه دنده ماشین های اتوماتیک و هیدرولیک بسیار متفاوت تر از ماشین های معمولی است و روغن تیانا به تمامی این موارد توجه می کند و روغنی باکیفیت را به مشتری می فروشد. 

مواردی که عرض کردیم فقط تعدادی از ویژگی واسکازین تیانا بود. 

فروشگاه فروش واسکازین نیسان

فروشگاه فروش واسکازین نیسان با توجه به اهمیت زیاد جعبه دنده باید به تعمیر و روغن کاری آن توجه کنیم و از یک روغن باکیفیت و مرغوب استفاده کنیم اما سوالی که از خودمان می پرسیم این است که روغن باکیفیت را از کجا خریداری کنیم که هم از خرید خود راضی باشیم و هم پول کمتری بپردازیم؟ 

برای خرید یک واسکازین با کیفیت به مرکز فروش تیانا مراجعه کنید و خرید خود را انجام دهید در این فروش انواع مختلف روغن ها را می توانید پیدا کنید و در انتخاب خود هیچ محدودیتی ندارید. 

اگر به این فروشگاه دسترسی ندارید می توانید به سایت آن ها مراجعه کنید و محصول مورد نظر خود را سفارش دهید. 

فروش واسکازین نیسان به صورت عمده و خرده در فروشگاه و نمایندگی آن انجام می شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید