تولید کننده فیلتر کابین ال نود در تهران

فیلتر کابین خودرو چیست و چه کاربردی دارد؟ آیا می دانید فیلتر کابین ال نود در کدام قسمت ماشین قرار گرفته و چه زمانی باید اقدام به تعویض آن نمود؟ امروزه شرکت های تولید کننده داخلی بهترین انواع فیلترها را متناسب با استانداردهای جهانی تهیه و تولید می کنند که برای خرید ارزان آنها نیاز به شناخت تامین کنندگان مستقیم خواهید داشت.

تولید کننده فیلتر کابین ال نود در تهران

مدل های گوناگون فیلتر کابین ال نود

مدل های گوناگون فیلتر کابین ال نود ماشین ال نود یکی از مدل های پرطرفدار خودروهای شخصی در بین ایرانیان است. همین امر موجب شده تا قطعات جانبی آن نیز توسط شرکت های مختلف با درجات کیفی مناسب تولید و عرضه شوند.
یکی از این قطعات که وجود آن برای تمامی خودروها امری ضروری است، فیلتر کابین نام دارد. هدف از تعبیه و قرار دادن این فیلترها در اتاق داخلی خودرو، فراهم کردن شرایط مناسب برای عملکرد بهتر بخاری و گاز خودرو است. همچنین جلوگیری از ورود هر نوع هوای آلوده و گرد و خاک به کابین داخلی مهمترین وظیفه فیلترها هستند. همین امر ضرورت تهیه و خرید باکیفیت ترین نوع این ملزومات را متناسب با نوع خودرو آشکار می کند.
انواع فیلتر کابین ال نود، به شکل مکعب مستطیل طراحی و تولید می شوند. محل قرار گیری آن در قسمت زیرین داشبورد و سمت شاگرد است. هر چند خودرو ال نود در دسته ماشین های کم آلاینده قرار گرفته اما تعویض به موقع فیلترها می تواند موجب بهبود عملکرد آن شود.
بهترین زمان برای تعویض فیلترهای کابین خودرو ال نود، هر شش ماه یکبار می باشد چرا که بعد از چند ماه استفاده از کولر یا بخاری، فیلترها فرسوده شده و کارآیی اولیه را نخواهند داشت.

خرید انواع فیلتر کابین ال ۹۰ ایرانی

خرید انواع فیلتر کابین ال 90 ایرانی انواع فیلتر کابین در خودروهای تولید شده از سال ۹۵ به قبل تعبیه نشده اند اما امکان نصب فیلتر جدید با هدف افزایش عملکرد خودرو در این مدل ها وجود دارد. هر چند نصب و داشتن فیلتر کابین در انواع خودرو ال ۹۰ تولید سال ۹۵ به بعد الزامی شده است. بنابراین خرید فیلتر کابین و نصب آن باید توسط دارنده خودرو صورت گیرد. برای تهیه و خرید بهترین نوع فیلتر کابین ال ۹۰ ایرانی باید موارد زیر را مدنظر قرار دهید:

  • فیلتر از نظر سایز و اندازه متناسب با مدل خودرو باشد.
  • سالم و نو بودن فیلتر اهمیت زیادی با عملکرد آن خواهد داشت.
  • می توانید مدل های جدید عطر با قابلیت های موثر را تهیه کنید.
  • سعی کنید محصولی با برندهای معتبر را انتخاب کنید.
  • کیفیت را به فاکتور قیمت ترجیح دهید.

در بازار گاهاً خرید فیلترهای درجه یک به ویژه برای خودروهای مدل پایین کار چندان آسانی نخواهد بود. در این مرکز نمایندگان فروش جدیدترین مدل های تولیدی این محصول را با قیمت های کارخانه تولید کننده در اختیار خریداران عمده قرار می دهند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید