توزیع کنندگان رانی فیلتر روغن

رانی فیلتر روغن را می توان در سایت ها و فروشگاه ای اینترنتی جست جو کرد و آنچه مد نظر است را با بهترین کیفیت و قیمت تهیه نمود . فیلتر وسیله ای است برای جدا کردن و جلوگیری از ورود یک عنصر نامطلوب به داخل خودرو است . یعنی از ورود آلودگی و رطوبت به موتور جلوگیری می کند .

توزیع کنندگان رانی فیلتر روغن

انواع مختلف رانی فیلتر موجود در بازار

انواع مختلف رانی فیلتر موجود در بازار

فیلتر همان طور که از اسمش مشخص است یک صافی است برای پاک و تمیز نگه داشتن موتورخودرو و گرفتن ذرات و کثیفی در موتور می باشد،  فیلتر ها از لحاظ سایز و جنس و تعداد و اندازه سوراخ ها با هم متفاوت هستند و باید به این نکته توجه کرد. در بازار انواع رانی فیلتر هوا، فیلتر روغن، فیلتر سوخت، و غیره می باشد.

فیلتر باید دارای کیفیت و استاندار مناسب باشد برای این که اهمیت به سزای در طول عمر خودرو دارد .فیلتر بی کیفیت باعث ایجاد آسیب جدی به موتور خودرو می شود و خودرو آن کیفیت لازم را ندارد و ارزش مادی آن نیز پایین می آید. فیلتر در محیط های مختلف خودرو متناسب با کارای که دارد نصب می شود. علامت فیلتر بی کیفیت موارد زیر می باشند:

وجود درز

کاغذ بی کیفیت و نامناسب

عدم آب بندی درست با موتور

با ورود آلودگی به خودرو باعث ایجاد پارگی در سیلندر و پیستون می شود و با چکیدن قطرات روغن از محل نصب فیلتر می شود و باعث مصرف زیاد بنزین ، جوش آوردن ، گرمای زیاد موتور که همه ی این موارد برای صاحب خودرو هزینه سنگینی به بار می آورد . زمان تعویض فیلتر روغن بستگی به روغن موتوری که استفاده می کنید دارد هرچه کیفیت و مرغوبیت روغن بیشتر باشد فیلتر را می توان دیر تر عوض کرد.

بهتراست زمانی که فیلتر روغن تعویض می شود فیلتر هوا نیز عوض شود.نقش فیلتر روغن در خودرو بسیار مهم است اگر فیلتر کار خود را به خوبی انجام ندهد خسارات زیادی به وجود می آید پس بهتر است همیشه از فیلتر روغن مرغوب برای خودرو استفاده کرد .

صادر کننده رانی فیلتر روغن

صادر کننده رانی فیلتر روغن

صادر کننده رانی فیلتر روغن را از راه سایت های اینترنتی معتبر دریافت نمود و آنچه که مد نظر مشتریان است به آنها ارائه کرددر سایت  می توان رانی فیلتر روغن با کیفیت، درجه یک مناسب را تهیه نمود.با فروش اینترنتی هم در هزینه صرفه جوی صورت می گیرد هم در زمان، مثلا در فروش اینترنتی اجاره ای بابت مغازه و مکان داده نمی شود.

همچنین خرید به آسانی و سریع صورت می گیرد و در خرید اینترنتی همه خریداران واقعی هستند ، همچنین در فروش اینترنتی خرید با پول نقد صورت می گیرد و خرید شرایطی که به صورت اقساط  چک می باشد وجود ندارد.کیفیت و مرغوبیت نیز در  محصول تاثیر دارد هرچقدر مواد استفاده شد مرغوب باشد قیمت آن نیز بیشتر می شود.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید