توزیع کننده روغن ترمز فله ایی

روغن ترمز مایعی است که در سیستم ترمز خودرو جریان داشته و باعث به حرکت درآمدن قطعات خودرو شده و نهایتاً با وارد کردن نیرو به لنت ها سبب به کم شدن سرعت چرخ و خودرو می شود. این سیال هیدرولیکی دارای انواع مختلفی بوده که برای خودرو های گوناگون با توجه به سیستم آن ها طراحی و تولید شده و به کاری می روند. روغن ترمز فله ایی بیشتر مورد سفارش مراکز و نمایندگی های بزرگ خودرو می باشد که برای تامین محصولات فروشگاه خود خرید را به صورت انبوه و عمده انجام می دهند.

توزیع کننده روغن ترمز فله ایی

پایه اصلی ساخت روغن ترمز

پایه اصلی ساخت روغن ترمز پایه ساخت روغن ترمز معمولا یا از سیلیکون می باشد که تنها در خودرو هایی که فاقد سیستم ترمز ای بی اس هستند، مورد استفاده قرار می گیرند و یا بر پایه پلی گیلیکول ساخته می شوند که در وسایل نقلیه دارای سیستم ای بی اس مصرف می شود. حتما به گوش شما هم خورده که روغن ترمز ها را با استاندارد های DOT گروه بندی می نمایند که ملاک این تقسیم بندی بر اساس نقطه جوش مایع روغن ترمز مشخص می شود. انواع روغن ترمز های موجود در بازار عبارتند از موارد زیر : 

  • روغن ترمز DOT 2 که دارای نقطه جوش ۱۹۰ سانتی گراد 
  • روغن ترمز های DOT 3 با نقطه ی جوش ۲۰۵ سانتی 
  • روغن های DOT 4 دارای نقطه جوش ۲۳۰ سانتی 
  •  ۵ DOT با نقطه ی جوش ۲۶۰ سانتی گراد 
  •  ور روغن ترمز های DOT 5.1 که دارای ترکیباتی متفاوت از سایر روغن ها بوده و از متابورات تشکیل شده است. 

فروشنده انواع روغن ترمز به صورت فله ایی

فروشنده انواع روغن ترمز به صورت فله ایی معمولاً علاوه بر فروشگاه ها و نمایندگی های فروش انواع لوازم و تجهیزات خودرو، فروش انواع روغن ترمز در مراکز تعویض روغنی نیز صورت می گیرد زیرا برای راه انداختن کار خود و مشتریان به صورت انبوه نیاز به دسترسی انواع روغن ترمز را خواهند داشت، لذا به دین منظور برای سفارش محصولات مورد نیاز خود دست به خرید عمده و بدون واسطه انواع روغن ترمز از تولید کنندگان و نمایندگی های و فروشنده های عمده و رسمی روغن ترمز می زنند. تا به اطمینان از کیفیت محصول خریدی به صرفه و اقتصادی را نیز تجربه کنند که نیاز مغازه و فروشگاه مورد نظر را تامین نمایند. 

مراکز فروشنده انواع روغن ترمز به صورت عمده و فله ای امکان خرید و فروش محصولات خود را به صورت آنلاین و غیر حضوری نیز برای مشتریان خود فراهم می آورند تا به این ترتیب با صرف کم ترین زمان روغن ترمز ها را در حجم های متفاوت به سراسر کشور توزیع نمایند. 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید