توزیع ضدیخ سپاهان اکسون ۱ کیلوگرمی

ضدیخ یک مایع در پایه آب است که در رادیاتور می‌ریزند. این محصول درجه انجماد آب در سیستم خنک کننده خودرو را پایین می آورد. لازم به ذکر است علاوه بر اینکه درجه انجماد آب را پایین می آورد دمای نقطه جوش را نیز بالا می برد. 

ضدیخ سپاهان اکسون ۱ کیلوگرمی به صورت عمده نیز در فروشگاه ها عرضه می شود. برای اطلاع از محل فروش ضدیخ سپاهان ۱ کیلوگرمی در ادامه با ما همراه باشید. 

توزیع ضدیخ سپاهان اکسون 1 کیلوگرمی

دلایل کاهش ۱۰ درصدی نرخ ضدیی سپاهان

دلایل کاهش 10 درصدی نرخ ضدیی سپاهان ضدیخ خودرو دارای وظایفی است که عبارتند از: 

  1. جلوگیری از یخ زدگی در فصل سرد سال 
  2. استفاده از ضدیخ در فصل تابستان باعث افزایش نقطه جوش آب شده. به همین دلیل از جوش آوردن خودرو جلوگیری می کند. 
  3. همان طور که می دانید خوردگی و اکسید شدن قطعات خودرو یکی از مشکلاتی است که هزینه زیادی برای مالک خودرو تحمیل می کند، ضدیخ از خوردگی قطعات خودرو جلوگیری می کند. 

ضدیخ ها به‌طور کلی به دو دسته تقسیم می شوند: 

  • ضدیخ های با پایه معدنی 
  • ضدیخ های با پایه آلی 

شرکت سپاهان به عنوان شرکت غیر دولتی و خصوصی در زمینه تولید روغن موتور، روغن های صنعتی، ضدیخ، ضد جوش، روغن های دنده خودرو و … فعالیت دارد. شرکت سپاهان دچار کاهش ۱۰ درصدی نرخ ضدیخ شده است. اما این شرکت هنوز درباره دلایل کاهش ۱۰ درصدی نرخ ضدیخ توضیحی نداده است. 

محل فروش ضدیخ سپاهان اکسون

محل فروش ضدیخ سپاهان اکسون زمان تعویض ضدیخ ها با هم متفاوت است. ضدیخ با پایه معدنی دوره یکساله دارد اما ضدیخ با پایه آلی، دارای طول عمر بیشتری هستند و طول عمر این محصول نزدیک به سه سال است. اما چون تشخیص این دو کار آسانی نیست، به مشتریان گرامی توصیه می شود به صورت سالانه تعویض شود. 

مشتریان گرامی می توانند ضدیخ سپاهان ۴ لیتری را به صورت آنلاین و یا حضوری خریداری کنند. ما به مشتریان خود خرید اینترنتی و آنلاین را پیشنهاد می دهیم. چرا که خرید آنلاین برای مشتریان هم راحت تر و هم در وقت آن ها صرفه جویی می شود. به طوری که در منزل و یا در محل کار می توانند با یک کلیک ساده بدون حضور در فروشگاه محصول مورد نیاز خود را سفارش دهند. 

در فروشگاه ها و مراکز فروش سفارش به صورت عمده نیز وجود دارد. خرید عمده برای مشتریان مقرون به صرفه تر است. 

ضدیخ آکسون تولید شرکت آکسون است. برای خرید این محصول می توانید به فروشگاه ها و نمایندگی های ضدیخ سپاهان اکسون مراجعه کنید. برای اطلاع از محل فروش ضدیخ سپاهان اکسون می توانید به سایت های معتبر اینترنتی مراجعه کرده و محصول خود را به صورت حضوری و یا غیرحضوری خریداری کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید