بهترین مرکز خرید فیلتر هوا خودرو در کرج

فیلتر هوای خودرو در واقع وسیله ای است که در قسمت جریان ورودی هوا در خودروها نصب می شود که از ورود آلاینده ها و ذرات معلق در فضا به درون سیستم خودرو نظیر موتور جلوگیری می کند، این فیلترها انواع مختلفی داشته که با توجه به کیفیت و کارایی هر کدام قیمت های متفاوتی دارند. جهت خرید فیلتر هوا خودرو با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت می توانید از طریق بهترین و معتبرترین مراکز خرید این محصول در شهرهای صنعتی بزرگی نظیر کرج اقدام نمایید.

بهترین مرکز خرید فیلتر هوا خودرو در کرج

مرکز فروش عمده فیلتر هوا ماشین های سبک و سنگین در شیراز

مرکز فروش عمده فیلتر هوا ماشین های سبک و سنگین در شیراز جهت تهیه انواع فیلتر هوای ماشین برای خودروهای سبک و سنگین به قیمت عمده و کیفیت تضمین شده می توانید از طریق مراکز فروش این محصولات در سطح کشور و کارخانه جات تولیدی این محصول در شهر شیراز به صورت مستقیم و بدون واسطه اقدام نمایید.

فیلتر هوا نقش بسیار موثری در افزایش بازدهی و کارکرد بهتر موتور خودرو دارد، از این رو تعویض به موقع این قطعه از ایجاد آسیب و هزینه های سنگین تعمیرات موتور و سایر قطعات جلوگیری می کند.

به طور کلی مدت زمان استفاده از فیلتر های هوای خودرو بر حسب میزان آلایندهدهای محیطی و میزان کارکرد موتور خودرو تعیین می شود، که مدت زمان مناسب جهت تعویض معمولا نهایت ۲ سال می باشد.

تعویض به موقع فیلتر خودو چه مزیت هایی دارد؟

  • از لرزش و ریپ زدن موتور خودرو جلوگیری می کند.
  • از ایجاد رسوب در شمع های موتور خودرو جلوگیری می نماید.
  • کارایی و بازدهی موتور خودرو را افزایش می دهد.
  • مصرف سوخت را کاهش می دهد.
  • از خروج گازهای آلوده از اگزوز که سبب آلودگی محیط زیست و انتشار بوهای بد می شود جلوگیری به عمل می آورد.

‌و بسیاری موارد دیگر

تولید انواع فیلتر هوای اسپرت پژو پارس در تبریز

شرکت های تولید کننده بسیاری با برندهای معتبر در زمینه تولید انواع فیلتر هوا در شهرهای مختلف کشور نظیر تبریز فعالیت دارند که از طریق این تولیدی ها می توانید انواع فیلتر هوای اسپرت و سایر مدل های دیگر را با قیمت های مناسب و کیفیت تضمین شده تهیه نمایید.

انواع فیلتر هوای خودرو به دو دسته فیلتر هوای سلولزی و فیبر کربنی تقسیم بندی می شوند، که هر کدام از آنها با توجه به قابیلت های متفاوت در میزان جذب آلاینده ها از قیمت های متفاوتی برخورار می باشند.

قبل از خرید انواع فیلتر هوا پژو به سال ساخت خودرو و نمادهای استاندارد کیفیت کالا و همچنین ضمانت نامه معتبر از طرف شرکت سازنده دقت بفرمایید.

خرید و فروش فیلتر هوا در شهرهای مختلف کشور با توجه به وضعیت آلاینده های محیطی در آن منطقه و کیفیت مدل های فیلتر هوای تولید شده از لحاظ کارایی و طول عمر متفاوت است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید