بهترین قیمت محصولات گریس در بازار

انواع گریس ها و سایر محصولات آن در واقع از مشتقات نفتی تهیه می شوند که از آنها به جهت روانکاری وکارکرد بهتر دستگاه های مختلف استفاده می کنند، همچنین استفاده از این محصول سبب می شود که از زنگ زدگی و ایجاد رسوب در قطعات جلوگیری شود، از این رو میزان استفاده از آن در قطعات صنعتی نظیر یاتاقان و بلبرینگ بسیار بالا می باشد، قیمت این محصول با توجه به نوع کاربرد آن در دستگاه های مختلف متفاوت می باشد، جهت اطلاع از قیمت محصولات گریس و انتخاب بهترین و درجه یک ترین نوع این محصولات می توانید به نمایندگی های مجاز فروش به صورت آنلاین و یا حضوری در سراسر کشور مراجعه نمایید.

بهترین قیمت محصولات گریس در بازار

محصولات انواع گریس نسوز در بازار

محصولات انواع گریس نسوز در بازاردر رابطه با انواع محصولات گریس نسوز در بازار و اطلاع از مشخصات و کاربردهای هر کدام از آنها می توانید از طریق نمایندگی های فروش و یا مراکز فروش اصلی این محصولات در سراسر کشور به صورت مستقیم و بدون واسطه اقدام نمایید‌.

انواع گریس ها از قبیل گریس های معمولی و صنعتی در دماهای معمولی محیط به صورت جامد و یا نیمه جامد هستند و به طور کلی به پنج مدل گوناگون طبقه بندی می شوند:

  • بر حسب حداکثر دمای مجاز عملیاتی
  • بر حسب حداقل دمای مجاز عملیاتی
  • گرید گریس
  • نوع روغن های پایه سنتیک
  • میزان افزودنی های به کار رفته در آن

از انواع محصولات گریس نسوز به منظور استفاده در قطعات بلبرینگ های صنعتی در دماهای بالا استفاده می شود.

استفاده از گریس نسوز به منظور روانکاری بلبرینگ ها و زدودن مواد زائد قطعات صنعتی درون بلبرینگ ها و همچنین کارکرد بهتر این قطعات اهمیت بسزایی دارد.

همچنین به دلیل خاصیت ویسکوزیته بسیار پایینی که این گریس ها دارند می توانند تا دماهای بالای ۳۰۰ درجه سانتی گراد را تحمل کنند بدون آنکه در میزان کیفیت گریس تغییری ایجاد شود.

مشخصات روغن و گریس صنعتی درجه یک

جهت شناخت مشخصات گریس صنعتی درجه یک بر پایه مواد اولیه تشکیل دهنده و نوع افزودنی های به کار رفته در آن می توانید از شرکت های تولیدی این محصولات و سایت های متعلق به این شرکت ها به صورت آنلاین و یا حضوری اقدام نمایید.

در خصوص انتخاب انواع گریس ها توجه به نکات زیر حائز اهمیت می باشد:

  • روغن پایه گریس 
  • نوع ماده سفت کننده یا غلیظ کننده
  • شاخص ویسکوزیته گریس
  • مشخصات دمای مجاز عملیاتی
  • نوع افزودنی های به کار رفته در آن

و برخی موارد دیگر

در خصوص انواع گریس های نسوز ۸۵ تا ۹۰ درصد آنها از روغن پایه گریس و ۱۰، ۱۵ درصد بقیه از افزودنی های دیگر و مواد غلیظ کننده تشکیل شده است.

از مهمترین خصوصیات گریس های نسوز می توان به داشتن ماده ضد اکسیداسیون در ترکیبات آن اشاره کرد که این ماده در دماهای کاری بالای بلبرینگ ها از مقاومت حرارتی بالایی برخوردار بوده و خاصیت ضدسایشی و ضد زنگ بالایی دارند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید