بهترین قیمت فیلتر روغن وفا

 فیلتر روغن برای صاف کردن و پاک کردن ناخالصی های روغن وسیله نقلیه می‌باشد تا مانع ورود آن ها و آسیب رسیدن به موتور خودرو شود و موتور سالم بماند و همچنین آلودگی ها را وارد نکند و باعث روان تر کار کردن خودرو و در نتیجه  طول عمر بالای آن می شود بهترین و برترین نمایندگی فروش، فیلتر روغن وفا رو با قیمت عمده عرضه می کند.

بهترین قیمت فیلتر روغن وفا

نقش اصلی فیلتر روغن در خودرو

نقش اصلی فیلتر روغن در خودرو نقش اصلی فیلتر روغن در خودرو این است که این محصول مانند فیلتر هوا ذرات و ناخالصی های موتور خودرو را می‌گیرد تا وارد موتور خودرو نشود.

چه زمانی باید فیلتر روغن را عوض کنیم؟

تعویض نکردن فیلتر روغن ضررهایی به همراه دارد و باعث جمع شدن جرم در فیلتر می شود به همین سبب روغن از آن به سختی عبور می کند و فشار زیادی به پمپ روغن می آید باعث سوختن آن می شود اگر فشار روغن زیاد شود به موتور خودرو آسیب می رساند 

فیلتر روغن باید با هر بار روغن عوض کردن تعویض شود تا بتواند به درستی روغن را از خود عبور بدهد اگر منافذش پر باشد نمی تواند مقدار کافی روغن از خود عبور دهد .

ما می توانیم با استفاده از فیلتر های با کیفیت در هزینه و تعمیر موتور خودرو صرفه جویی کنیم اما بعضی از افراد از فیلتر های بی کیفیت استفاده می کنند که باعث می شود خوب عمل تصفیه را انجام ندهد و آسیب به موتور خودرو وارد کند فیلتر روغن مصرفی ترین قطعه خودرو است که باید تعویض شود.

نشانه های تعویض فیلتر

۱٫موتور خودرو شما نرم و روان کار نمی کند.

۲٫سوخت خودرو بالا می رود.

۳٫چراغ سرویس روشن می شود.

۴٫اشکال در روشن شدن پیش می آید.

چند نکته مهم که باید قبل تعویض فیلتر آن را انجام دهیم :

اگر رنگ روغن موتور سیاه شود باید فیلتر روغن را عوض کنیم

برای عوض کردن فیلتر روغن نیاز نیست از برند خاصی استفاده کنیم 

در شرایط های کارکرد ذیل حتما فیلتر موتور را عوض کنید:

در مساحت های طولانی 

حرکت در گرد و غبار زیاد و ترافیک 

آب و هوای نامناسب 

چگونه خرابی فیلتر روغن را تشخیص دهیم ؟

یکی از راه های تشخیص خراب بودن فیلتر روغن این است که مقدار زیادی روغن در زیر خودرو شما ریخته که می تواند از دلایل خراب بودن فیلتر موتور خودرو باشد.

عرضه انواع فیلتر روغن وفا

عرضه انواع  فیلتر روغن وفا عرضه انواع فیلتر روغن در نوع های مختلف با قیمت های مناسب به صورت مستقیم یا غیر مستقیم است که می توانیم آن را به صورت غیر حضوری خریداری کنیم که این کار باعث راحت تر شدن کار فروشندگان و خریدارن فیلتر روغن شده است.

فروش فیلتر روغن به صورت عمده شرایط خرید اقتصادی را برای تمامی مصرف کنندگان فراهم می کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید