بهترین قیمت فیلتر ابگیر گازوئیل

فیلتر ابگیر گازوئیل را با بهترین و مناسب ترین قیمت می توان به طور مستقیم از تولید کنندگان و نمایندگی های مجاز این محصول ها تهیه و خریداری کرد زیرا در خریدهای مستقیم به دلیل وجود نداشتن واسطه ها می توان کالا و محصول مورد نظر خود را با قیمت هایی پایین تر از سطح بازار تهیه و خریداری کرد.

بهترین قیمت فیلتر ابگیر گازوئیل

تعویض صحیح و به موقع فیلتر ابگیر

تعویض صحیح و به موقع فیلتر ابگیر این فیلترها بعد از گذشت زمانی حتما باید تعویض شوند تا دیزل ژنراتور بهتر کار کرده و همین طور مصرف سوخت آن کاهش پیدا کند و در کنار این کاهش کارایی آن بیشتر گردد.

این زمان تعویض به نوع فیلتر دیزل بستگی داشته و متفاوت است. اما به طور میانگین می توان گفت در دیزل ژنراتورهایی که به ش‌ل دائم از آنها استفاده می شود با گذشت ۱۰۰ ساعت کار باید اقدام به تعویض آنها کرد.

و در دیزل هایی که به شکل همیشه در حال کار نبوده اند بعد از گذشت ۱۰ الی ۱۲ ماه باید اقدام به تعویض فیلترها کنند.

برای تعویض صحیح فیلتر ابگیر ابتدا باید موتور را خاموش کرد و در صورتی که از فیلترهای دوتایی بهره برده می شود باید یکی از آنها را از مدار خارج کرد.

در مرحله بعد اقدام به باز کردن پیچ های درپوش به شکل ضربدری کرده و درپوش را بلند کنید.

واشر فنری را خارج کرده و فیلتر المنت را به کمک دستگیره آن بیرون آورید و فیلتر جدید را به جای آن قرار دهید بعد از آن واشر فنری را به جای قبل خود انتقال دهید.

فیلتر ابگیر گازوئیل جزء خانواده های فیلترهای سوخت به حساب می آید در اصل به خاطر بالا بودن چگالی آب نسبت به چگالی گازوئیل آب موجود در گازوئیل ته نشین می گردد.

و در زمان عبور سوخت از مسیر توسط این فیلتر آب موجود در سوخت جدا شده و تخلیه می گردد.

شرکت فروش فیلتر ابگیر گازوئیل

شرکت فروش فیلتر ابگیر گازوئیل جنس این فیلترها از فلز بوده و در انواع مختلف و گوناگونی توسط شرکت های فروش در اختیار مصرف کنندگان و استفاده کنندگان قرار داده می شود.

شرکت های پخش و فروش فیلتر ابگیر محصولات خود را به طور مستقیم از طریق نمایندگی های خود در سطح شهر در اختیار خریداران قرار می دهند.

همین طور خریداران و استفاده کنندگان می توانند از طریق سایت های اینترنتی معتبر و مجاز با کارشناسان فروش و شرکت های فروش این محصول که کالاها و محصول های تولید شده خود را از راه در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهند و اقدام به فروش آنها می کنند ارتباط برقرار کرده و پس از کسب راهنمایی های لازم از طریق آنها اقدام به سفارش، تهیه و خرید کالا و محصول مورد نیاز خود کرده و در محل مورد نظر خود تحویل بگیرند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید