بهترین فروشنده انواع فیلترهای تصفیه هوا در کرج

زندگی در شهرهای بزرگ، معایبی دارد که یکی از آن ها آلودگی می باشد. مهار آلودگی در وسعت زیاد شاید امری سخت باشد ولی در یک محیط بسته مانند خانه یا اداره جات می توان از دستگاه های تصفیه هوا برای پاکسازی استفاده نماییم. تنفس هوای آلوده با تاثیر مستقیم بر روی بدن باعث ایجاد مشکلات فراوان و بیماری های ریوی شده و در دراز مدت کشنده است، پس جهت افزایش کیفیت و پاکیزگی هوایی که تنفس می کنیم استفاده از یک دستگاه تصفیه هوای کارآمد بسیار حائز اهمیت می باشد. جهت خرید از بهترین فروشنده انواع فیلترهای تصفیه هوا در کرج می توان به صورت حضوری یا غیر حضوری به فروشگاه مورد نظر مراجعه نمود.
بهترین فروشنده انواع فیلترهای تصفیه هوا در کرج

کاربرد فیلترهای تصفیه هوا درمنزل و محیط های ورزشی

کاربرد فیلترهای تصفیه هوا درمنزل و محیط های ورزشی دستگاه های تصفیه هوا با بکارگیری فیلترهای متفاوت که هر کدام با توجه به مواد تشکیل دهنده و تکنولوژی خاص، توانایی حذف انواع آلاینده های موجود در هوا را داشته و استفاده همزمان از چند نوع فیلتر منجر به هوایی پاکیزه تر در محیط خواهد بود. با مطالعه کاربرد فیلترهای تصفیه هوا و اطلاع از آلودگی موجود در محیط می توان مناسب ترین دستگاه با کارآمد ترین فیلترها را انتخاب کرد. کاربرد فیلترهای تصفیه هوا در منزل و محیط های ورزشی متفاوت بوده و ممکن است هر کدام نیازمند فیلترهای متفاوتی از یکدیگر باشند.

معرفی انواع فیلترهای تصفیه هوا و عملکرد آنها

در اینجا به معرفی برخی از انواع فیلترهای تصفیه هوا و عملکرد آنها می پردازیم:

  1. پیش فیلتر؛ جذب گرد و خاک و پرز فرش و موکت، مو و پر حیوانات
  2. کربن فعال؛ جذب بوهای نامطبوع و جذب عوامل شیمیایی
  3. فیلتر هپا؛ جذب انواع باکتری و میکروب ها و تمام ذرات معلق هوا و از قوی ترین نوع فیلترهای موجود
  4. فیلتر هگا؛ جذب انواع گازها و تقویت فیلتر کربن
  5. فیلتر پلاسما؛ با تکنولوژی نانو جذب ذرات آلرژی زا و دوده، افزایش طول عمر فیلتر هپا
  6. فیلتر یون منفی؛ با عث تلطیف در هوا و برابر شدن یون مثبت و منفی
  7. لامپ یو وی؛ با تابش اشعه فرا بنفش باعث ضد عفونی شدن هوا و حذف میکرو ارگانیسم ها، ویروس ها و قارچ ها تا ۹۸ درصد

فیلتر هپا و کربن در زمان مشخص و پس از اشباع با ذرات معلق و آلاینده ها نیاز به تعویض داشته و قابل شستشو نمی باشند. جهت استفاده از بهترین کارایی در دستگاه تصفیه هوا، بهتر است فیلترهای موجود را در زمان های معین و مشخص تعویض نموده و دستگاه را آپدیت کرد. با استفاده مناسب از دستگاه تصفیه هوا می توان همیشه از هوایی پاکیزه و تمیز در منزل و محل کار لذت برده و سلامتی را به اعضای خانواده مان هدیه دهیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید