بازرگانی فروش ضدیخ اسیدی ۱ لیتری

ضدیخ به مایع سیالی گفته می شود که خاصیت ضد یخ، ضد جوش، ضد زنگزدگی و ضد خوردگی دارد و در سیستم خنک کننده موتور خودرو به کار می رود و مانند روغن موتور نقش مهمی در سلامت موتور خودرو دارد و رایج ترین نوع آن، ضد یخ اسیدی موجود در بازار است که دوره ی تعویض آن یک ساله است. بازرگانی فروش ضدیخ اسیدی ۱ لیتری، این محصول را با قیمت ارزان عرضه می کند.

بازرگانی فروش ضدیخ اسیدی 1 لیتری

توصیه های مهم برای تعویض ضدیخ در بهار

توصیه های مهم برای تعویض ضدیخ در بهار تمام افرادی که خودرو دارند از خاصیت ضدیخ در زمستان خبر دارند، اما کارایی آن را در تابستان نادیده می گیرند یا اطلاع چندانی ندارند.

ضدیخ در تابستان و گرما به خوبی حرارت را پخش می کند و باعث بالا رفتن نقطه ی جوش آب می شود. بنا براین باید در اول هر بهار و هر پاییز میزان ضدیخ موجود در سیستم خنک کننده بررسی شود. اگر میزان آن کمتر از حد استاندارد باشد و یا دارای آلودگی ناشی از زنگ زدگی قطعات باشد، باید تعویض شود. بعضی از افراد برای اندازه کردن میزان ضدیخ در داخل خودرو، مقداری ضدیخ دیگر روی آن می ریزند. این کار کاملا اشتباه است. حتی اگر برند ضد یخ جدید با قبلی یکی باشد ، ترکیبات شیمیایی آن ها دائم در حال تغییر است. حتی ممکن است سیستم خنک کننده دارای مواد آلوده باشد و مایع جدید نیز آلوده شود.

بنابراین باید ضدیخ قبلی به طور کامل تخلیه شده و محفظه ی آن شسته شود و ضدیخ جدید به همراه آب با ترکیب نصف به نصف داخل محفظه مخصوص ریخته شود. نسبت پنجاه پنجاه بهترین کارایی را دارد.

شرکت تولیدی ضدیخ اسیدی ۱ لیتری

شرکت تولیدی ضدیخ اسیدی 1 لیتری ضدیخ در دو دسته ی اسیدی یا معدنی و آلی یا روغنی تولید می شود که ضدیخ روغنی طول عمر سه ساله دارد. ضدیخ اسیدی یک ساله باید تعویض شود اما بسیار بهتر از ضدیخ آلی است. این ضدیخ اگر روی بدنه ی خودرو بریزد باعث تغییر رنگ آن نمیشود. 

ضد یخ ۱ لیتری به دلیل این که قیمت مناسبی دارد و هرکس می تواند به اندازه ی پول خود هر تعداد که بخواهد این محصول را تهیه کند.

شرکت تولیدی ضدیخ اسیدی ۱ لیتری این محصول را با کیفیت زیاد  تولید می کند و به صورت عمده به فروش می رساند. افرادی که این محصول را زیاد  مصرف می کنند مانند مکانیک ها و گاراژ دار ها، آن را به صورت عمده خریداری می کنند و از تخفیف ویژه ی شرکت تولیدی  بهره مند می شوند.

شما برای خرید این محصول می توانید به سامانه ی اینترنتی شرکت های  تولید کننده آن مراجعه کنید و به هر تعداد ضد یخ اسیدی ۱ لیتری می خواهید سفارش دهید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید