بازرگانی فروش انواع فیلتر هوا خودرو

فیلترهای هوا نقش بسیار مهمی در عملکرد و کارایی موتور خودرو دارند که تعویض به موقع آن باعث افزایش کارایی، بازده موتور و کاهش مصرف سوخت می شود که اگر به موقع عوض نشود کارکرد موتور کاهش پیدا می کند. انواع فیلتر هوا خودرو با برندهای معتبر ایرانی و خارجی با بهترین کیفیت در شرکت های بازرگانی و سایت های معتبر ارائه می شود.

بازرگانی فروش انواع فیلتر هوا خودرو

وظیفه فیلتر هوا در خودرو

وظیفه فیلتر هوا در خودرو فیلتر هوا در انواع مختلفی تولید و عرضه می شود که عبارت است از:

  • اسفنجی
  • کتان
  • سلولزی

که هر کدام دارای کیفیت و قیمت متفاوتی هستند که قیمت نمونه کتانی آن نسبت به انواع دیگر بالاتر است و قابلیت شستشو را دارد. در زمانی که توان موتور کاهش پیدا کند، لرزش داشته باشد، گازهای خروجی زیاد شود و مصرف بنزین افزایش یابد باید بلافاصله تعویض شود. ذرات آلاینده و معلق در هوا می توانند به موتور و اجزای آن صدمه برسانند و آنها را دچار فرسودگی کنند که فیلتر از ورود ذرات معلق به داخل موتور و اجزای آن جلوگیری می کند.

خرید و فروش انواع آن با برندهای معتبر داخلی و وارداتی در نمایندگی ها، شرکت های تولیدی و بازرگانی، فروشگاه تجهیزات خودرو، سایت و فروشگاه های اینترنتی با قیمت مناسب انجام می شود که برای خرید عمده بهتر است به نمایندگی ها و شرکت ها مراجعه نمایید تا با قیمت پایین و مناسبی آن را تهیه کنید.

عمر مفید فیلتر هوا خودرو ها

این محصول دارای عمر مفید محدودی می باشد و با توجه به میزان استفاده از اتومبیل تعیین می شود همچنین اگر نمونه غیر استاندارد و نامرغوب آن را استفاده کنید موجب آسیب رساندن به قطعات داخلی می شود. در شرایط آب و هوایی نامناسب و آلوده و مرطوب عمر مفید فیلتر کاهش می بابد که باید زودتر تعویض شود و دارای ظرفیت مشخصی بوده و می توانند میزان معینی از گرد و غبار و آلودگی ها را جذب کنند و در خود نگه دارند که بعد از پر شدن ظرفیت باید فورا عوض شوند.

یکی از مراکز خرید ارزان و مطمئن فروشگاه های آنلاین می باشد که به دلیل به روز بودن و فراهم کردن شرایط ایده آل برای خرید، بسیاری از افراد آنها را انتخاب می کنند همچنین شرکت های تولیدی محصولات خود را به آنها ارائه می کنند. کارشناسان فروش برای خریدی بهتر مشتری را راهنمایی می کنند تا کالایی با بهترین کارایی را تهیه نماید و در هر ساعت از شبانه روز می توانید سفارش خود را ثبت کنید تا به نشانی شما ارسال شود.

با خرید غیر حضوری در وقت و هزینه صرفه جویی شده، با برندهای معتبر آشنا می شوید و به راحتی و به سرعت خرید خود را انجام می دهید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید