بازرگانی خرید فیلتر روغن مان

فیلتر روغن یکی از محصولات پرکاربرد و ضروری برای تمامی خودروها می باشد که باید در زمان موعد آن را تعویض کرد همچنین هنگام خرید باید دقت داشته باشید که این محصول با کیفیت بوده و دارای دوام بالایی باشد زیرا فیلترهای تقلبی کارکرد خود را سریع از دست می‌دهند شما می توانید انواع فیلترهای روغن را از شرکت بازرگانی خرید فیلتر روغن مان خریداری کنید.

بازرگانی خرید فیلتر روغن مان

چه زمانی فیلتر روغن را جایگزین نماییم؟

چه زمانی فیلتر روغن را جایگزین نماییم؟ ما در این مطلب می خواهیم در مورد کاربرد فیلتر روغن و زمان تعویض آن برای شما اطلاعاتی جامع و مختصری را ارائه دهیم پس با ما همراه باشید.

فیلتر روغن همانند سایر فیلتر ها مانند فیلتر‌هوا وظیفه دارد که ناخالصی های روغن را از صافی خود عبور داده و بتواند روغن خالص و عاری از هر گونه ذرات را به موتور وارد کند تا موتور بتواند به راحتی از روغن استفاده کرده و به کار خود ادامه دهد تعویض به موقع فیلتر روغن موجب می‌شود تا پیستون موتور و سیلندر ها بتوانند سالم بمانند و کارکرد خود را در بهترین نحو انجام دهند.

تعویض نکردن به موقع فیلتر روغن موجب می‌شود تا تمامی ذرات موجود بر روی فیلتر گرفته شود و روغن با فشار بیشتری وارد موتور شود و این امر موجب خسارت های جدی به موتور و بخش‌های اطراف آن می‌شود همچنین دیگر ذرات ریز نیز فیلتر نمی شود و  وارد موتور خودرو می شود.

زمان تعویض فیلتر روغن بستگی به میزان حجم روغن موتور دارد به نحوی که اگر شما از روغن موتور پنج هزار کیلومتری استفاده کرده باشید  می توانید بعد از دوبار تعویض روغن موتور نسبت به تعویض فیلتر روغن نیز اقدام نمایید اگر شما از  روغن موتور ۲۰ هزار کیلومتری استفاده کرده باشید لازم است پس از اتمام روغن موتور نسبت به تعویض فیلتر روغن نیز اقدام کنید.

هنگام نصب فیلتر روغن دقت داشته باشید که این کار را یک کارشناس انجام دهد زیرا نصب آن ممکن است موجب به صورت شل بسته شود پس نیاز به محکم کاری دارد، تعویض به موقع فیلتر روغن موجب افزایش عمر میشود و باعث کاهش سایش ها در قطعات داخلی خودرو نیز می شود پس فیلتر روغن جدید را جایگزین فیلتر روغن قدیمی کنید.

قیمت بهترین فیلتر روغن مان

قیمت بهترین فیلتر روغن مان شما می توانید لیست قیمت بهترین فیلتر روغن مان را از طریق مراکز فروش معتبر و یا به صورت اینترنتی نیز مطلع شوید همچنین مشخصات کامل این فیلترها در درون سایت ها قرار داده شده و شما عزیزان میتوانید در تعداد دلخواه به راحتی نسبت به خریداری آن اقدام نمایید فرقی نمی‌کند که در کجای ایران باشید ما در تلاش هستیم تا رضایت شما مشتریان عزیز را کسب کنیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید