بازار فروش ضدیخ بوش

ضدیخ نوعی ماده سیال ، روان کننده و خنک کننده است که در موتور خودروها استفاده می شود و دارای انواع مختلفی مثل ضدیخ بوش هستند.
ضدیخ دارای خواص زیادی از جمله ضد رسوب و خوردگی بودن است و مانع زنگ زدگی اجزای موتور خودرو می شود.
بازار فروش ضد یخ ها پر سود است و از رونق زیادی برخوردار است.

بازار فروش ضدیخ بوش

اطلاعات کلی در خصوص ضدیخ بوش

اطلاعات کلی در خصوص ضدیخ بوش ضد یخ ها در مدل های مختلف و رنگ های متنوع تولید می شوند.
وظیفه اصلی یک ضد یخ جلوگیری از یخ زدگی و جوش آوردن موتور خودروها در فصول سرد و گرم می باشد و از دیگر وظایف آن جلوگیری از زنگ زدگی و رسوب گیری موتور خودروها می باشد.
به طور کلی ضد یخ ها بر اساس کیفیت خود به دو مدل زیر تقسیم می شوند:
ضدیخ بر پایه مواد معدنی که عمده ترین و پر فروش ترین ضدیخ های موجود در بازار هستند ، طول عمر کار کارکرد آن ها نهایتا یک الی دو سال می باشد ، ضدیخ روغنی بر پایه مواد معدنی هستند.
ضدیخ بر پایه آلی : این مدل از ضدیخ ها با اضافه کردن مواد افزودنی دارای طول عمر بیشتری هستند و عملکرد آن ها در موتور تا سه سال می رسد .
ضدیخ ها در رنگ های مختلف مثل سبز ، قرمز و… موجود هستد.
تنوع رنگ آن ها در واقع به علت متنوع بودن ترکیبات افزودنی می باشد ، ضدیخ سبز که دارای سیلیکات و فسفات است و بر اساس افزودنی های غیر آلی تولید می‌شوند و بیشتر در خودروهای دو هزار استفاده می شده است.
در واقع ضد یخ ها ، ضد جوش هم هستند و بهترین مدل آن ها دارای نقطه جوش بالا و نقطه انجماد پایین هستند.
ضدیخ ها باید در تمامی فصول سال استفاده کرد و اصولا به صورت ترکیب ۵۰/۵۰ آب و ضد یخ استفاده می شود ، اما گاهی ضدیخ ها را باید به تنهایی و بدون کمک آب استفاده کرد بستگی به دستورالعمل شرکت سازنده دارد ، اما به طور کلی برای آگاهی از نحوه استفاده ضدیخ ها باید به دفترچه راهنمای خودرو نیز مراجعه کرد ، ضدیخ ها را باید سالانه عوض کرد تا طول عمر و بازده خودرو بالا رود. آب مصرفی برای ترکیب ضد یخ نباید سختی بالایی داشته باشد.
ویژگی های یک ضد یخ خوب به صورت زیر است:
نقطه انجماد پایین ، نقطه جوش بالا ، خاصیت ضد کف ، نداشتن بوی نامطلوب ، سازگاری با تمام قطعات خودرو از جمله لاستیک و واشرها ، نداشتن اثر نامطلوب بر رنگ بدنه ، خاصیت بالای انتقال حرارت ، پایداری شیمیایی بالا ، حفاظت از تمامی اجزای خودرو مثل رادیاتور و پمپ آب و…

قیمت به روز ضدیخ بوش

قیمت به روز ضدیخ بوش ضدیخ توسط تولیدکنندگان زیادی با نام و برندهای تجاری مختلفی در بازارها عرضه می شود ، یکی از انواع ضدیخ های پر طرفدار ضدیخ بوش می باشد.
فروش ضدیخ به روش های مختلفی انجام می شود ، یکی از روش های فروش ، اینترنتی است .
قیمت ضد یخ بوش به عوامل زیادی وابسته است و قیمت ثابتی ندارد ، قیمت عمده این محصول به صرفه تر و ارزان تر خواهد بود.
انواع ضدیخ بوش در رنگ ها و اندازه های مختلف در سایت های موجود است ، با مراجعه به سایت می توان ضدیخ با کیفیت و مطابق استانداردهای کیفی لازم با بهترین قیمت همراه خدمات فروش مثل تخفیف ها و مشاوره های رایگان را خریداری کرد ، با تماس با کارشناسان ما می توان از قیمت های روز نیز آگاه شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید