بازار صادرات فیلتر هوا بهران

 فیلتر هوا وسیله ای است که ذرات جامد مانند گرد و غبار، گرده و باکتری ها را از هوا دور می کند. برای هر لیتر سوختی که وسیله نقلیه از آن استفاده می كند، ۱۰،۰۰۰ لیتر هوا مورد نیاز است. بنابراین، فلتر هوا باید هر ۱۵۰۰۰ کیلومتر یا یک بار در سال تغییر کند. برای خرید فیلتر هوا بهران می توانید به مراکز خرید و فروش آن مراجعه کنید.

بازار صادرات فیلتر هوا بهران

کاربرد فیلتر هوا در صنعت خودروسازی

کاربرد فیلتر هوا در صنعت خودروسازی کاربرد فیلتر هوا در صنعت خودروسازی بسیار زیاد است به طوری که این قطعه در وسایل نقلیه نقش بسیار مهمی را ایفا می کنند. هنگامی که فیلتر بنزین کثیف است، فشار لازم برای وارد کردن سوخت به وسیله نقلیه کافی نیست، که در نهایت باعث افزایش مصرف سوخت می شود، علاوه بر این روی قدرت موتور و تعداد چرخش پره های موتور تاثیر می گذارد.
فیلتر هوا کثیف نه تنها باعث کاهش قدرت موتور می شود بلکه بر شتاب خودرو نیز تأثیر می گذارد. برای داشتن احتراق، سوخت با مقادیر زیادی هوا مخلوط می شود. مقدار نامناسب این مؤلفه می تواند باعث آلودگی داخل موتور شود. تمیز کردن فیلتر هوا با آب گرم و یک ماده پاک کننده رقیق کننده، آن همه کثیفی ها را به طور موثری از بین می برد. در پایان فیلتر را با آب تمیز بشویید، صافی را تکان دهید تا هرچه بیشتر آب و voila برداشته شود، می توانید آن را در موتور نصب کنید. یکی از علائم فیلتر هوای کثیف یا بد این است که موتور وسیله نقلیه هنگام خاموش شدن شروع به صداهای مختلف می کند و وسیله نقلیه در حال حرکت نیست.
جرقه ها هر از گاهی تعویض می شوند و فاصله آن بین توصیه های سازنده بین ۳۰،۰۰۰ کیلومتر تا ۶۰،۰۰۰ کیلومتر است (به برگه نگهداری وسیله نقلیه مراجعه کنید).در مدل های خاص دو شاخه جرقه در هر سیلندر وجود دارد که به صورت جفت جایگزین می شوند. آنها بسته به موتور یکسان یا متفاوت هستند.

کاربرد این محصولات در هر زمینه ای ثابت شده است. 

عمده فروشی فیلتر هوا بهران

عمده فروشی فیلتر هوا بهران عمده فروشی فیلتر هوا بهران در سایت های آن انجام می گیرد؛ این مراکز همواره در حال تلاش هستند تا در فروش عمده تسهیلات ویژه ای را برای خریدار قرار دهند. در عمده فروشی خریدار می تواند هزینه ی کمتری را تقبل نماید؛ برخی از این سایت ها در فروش عمده پیک رایگان را نیز برای خریدار در نظر می گیرند. فیلتر هوا بهران در انواع جنس به خریداران در سایت های خرید و فروش آن ارائه می گردد. 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید