بازار خرید ضدیخ بشکه ایی ۲۲۰ لیتری

خاصیت خورندگی فلزات توسط آب در سیستم های خنک کننده قدیمی موجب شد که محصول جدیدی به نام ضد یخ به دلیل بالا بودن نقطه جوش آن ابداع و استفاده از آن امروزه بسیار رایج باشد به طوری که روز به روز بر ویژگی های این محصولات افزوده شده و در حجم های مختلف به بازار عرضه می شوند. مواد اولیه برای تولید ضد یخ چیست و چگونه می توان ضدیخ بشکه ایی  ۲۲۰ لیتری را از بازار خریداری نمود؟

بازار خرید ضدیخ بشکه ایی 220 لیتری

مواد اولیه جهت تولید ضدیخ بشکه ایی

مواد اولیه جهت تولید ضدیخ بشکه ایی برای تولید ضد یخ نیاز به تجهیزات و انجام فرآیندهای پیچیده شیمیایی نیست. به طوری که با مخلوط کردن چند نوع ماده مختلف با هم می توان این محصول را تهیه نمود.

اتانول از جمله مواد اولیه بسیار ضروری برای تولید این محصول می باشد. دو ماده پروپیلن گلیکول و اتیلن گلیکول که از مشتقات اتانول هستند برای تولید ضدیخ مورد استفاده قرار می گیرند. پروپیلن گلیکول به‌ دلیل این که یک محصول وارداتی است منجر به تولید ضد یخ های گران قیمت شده که صرفه اقتصادی ندارند و به همین خاطر از مونو اتیلن گلیکول که در داخل کشور به فراوانی تولید می شود برای تولید ضدیخ های مناسب با قیمت ارزان استفاده می شود.

مونو  اتیلن گلیکول ماده آلی بوده که در حالت خالص بی بو و سمی می باشد. این ترکیب فاقد رنگ بوده و مزه شیرین دارد و علاوه بر ساخت ضدیخ در تولید رزین ها و بطری های نوشیدنی و الیاف پلی استر مورد استفاده قرار می گیرد.

از جمله ترکیباتی که برای تولید ضد یخ مورد نیاز هستند مواد و ترکیبات ضد خورندگی می باشد تا از آسیب به به بخش‌های داخلی موتور و سیستم خنک کننده جلوگیری شود. 

روش تولید ضد یخ برای همه تولیدکنندگان این محصول مشابه هم بوده و بخشی از تولید به صورت ضدیخ فله ای در بشکه های ۲۲۰ لیتری به بازار عرضه می شود.

مشاوره فروش ضدیخ بشکه ایی ۲۲۰ لیتری

مشاوره فروش ضدیخ بشکه ایی 220 لیتری

چنانچه در زمینه فروش انواع ضد یخ دارای فروشگاه می باشید و یا به صادرات این محصولات به کشورهای همسایه اشتغال دارید. استفاده از ضدیخ بشکه ای ۲۲۰ لیتری می تواند گزینه بسیار مناسبی براي توسعه کسب و کار و تجارت شما باشد.

براي خريد ضدیخ ۲۲۰ لیتری بشکه ای می توانيد با مشاور فروش ما ارتباط برقرار نموده و ضمن کسب اطلاعات بیشتر از سایر مشخصات این محصول و قیمت فروش آن، نسبت به سفارش آن اقدام نمایید.

سفارش شما در اسرع وقت و با رعایت شرایط حمل و نقل سالم به آدرس اعلامی توسط شما ارسال خواهد شد. در ضمن سفارش عمده این محصول مشمول تخفیف ویژه بوده و بنابراین با قیمت ارزان تری می توانيد آن را به دست آورید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید