انواع قالب فیلتر کابین زانتیا درجه یک

زانتیا یک خودرو فرانسوی است که بین سالهای ۱۳۸۰ تا ۱۳۸۹ چهار مدل از آن در ایران مونتاژ شد. سرعت نسبتا زیاد و قدرت موتور آن از عوامل تاثیر گذار روی میزان هوای ورودی به کابین است. از طرفی قالب فیلتر برای تامین مقاومت کافی در مقابل شدت هوایی که از فیلتر عبور می کند اهمیت دارد. به همین دلیل انواع قالب فیلتر کابین زانتیا در کشور با استفاده از مواد درجه یک به تولید می رسد.

انواع قالب فیلتر کابین زانتیا درجه یک

عمده فروشی قالب فیلتر کابین زانتیا

عمده فروشی قالب فیلتر کابین زانتیا فروش عمده قالب فیلتر کابین زانتیا در ایران توسط شرکت های سازنده انجام می شود. برای این منظور به تعدادی از مراکز تولید دارای صلاحیت نمایندگی اعطا می شود. خرید قالب فیلتر کابین زانتیا از نمایندگی دارای مزایای خاص خود است. از آن جمله می توان به تضمین کیفیت اشاره کرد. اکثر نمایندگی ها و شرکتهای سازنده، محصولات خود را با کیفیت ضمانت شده به فروش می رسانند. 

قیمت تمام شده قالب فیلتر در خرید عمده به شکل قابل توجهی کاهش می یابد. بخصوص وقتی از نمایندگی مستقیم تولید کننده خرید انجام شود و سود مربوط به واسطه گری حذف گردد. 

قالب فیلتر کابین زانتیا باکیفیت

فیلتر کابین زانتیا باکیفیت از اجزاء مرغوب تشکیل شده است. قالب آن دارای مقاومت و جنس درجه یک بوده و برای صافی هوا از کاغذ سلولزی استفاده می شود.
اهمیت کیفیت این فیلتر به این خاطر است که هنگام رانندگی در خیابان اکثر دودی که از اگزوز خودروهای جلویی و مجاور خارج می شود به راحتی می تواند وارد کابین شود. بخصوص برای افرادی که ساعات زیادی را در خیابانهای شلوغ صرف رانندگی می کنند.
این شرایط اگر به درستی مدیریت نشود در دراز مدت تاثیرات سوئی بر دستگاه تنفسی سرنشینان خودرو خواهد گذاشت.

توصیه می شود در فضاهای آلوده به هیچ وجه شیشه خودرو پایین نباشد و حتما فیلتر هوای باکیفیت هم در قسمت کابین و هم اگزوز استفاده شود. به علاوه با فواصل زمانی منظم نسبت به کنترل عملکرد و تعویض فیلتر اقدام شود.

در یک جامعه شلوغ و صنعتی تنها با مشارکت همه افراد می توان به کاهش آلودگی هوا کمک کرد. استفاده از فیلتر استاندارد هوا از خروج دود و آلودگی به محیط اطراف جلوگیری می کند و با نصب فیلتر کابین می توان از سلامت خود در برابر آلودگی های موجود در هوای محیط محافظت کرد.
بنابراین تنها با صرف اندکی زمان و حوصله جهت بررسی منظم فیلترهای خودرو  می توانیم در راستای حفظ سلامتی خود و دیگر افراد جامعه کمک زیادی کنیم. 

جهت دریافت هرگونه مشاوره در زمینه انتخاب فیلتر کابین باکیفیت و مناسب انواع خودرو، مشاورین ما آماده پاسخگویی هستند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید