انواع روغن ترمز ماشین با بالاترین کیفیت ممکن

انواع روغن ترمز ماشین در سه استاندارد مختلف تولید و در خودروها استفاده می گردد این مدل ها عبارتند از Dot ۳، Dot۴، Dot۵ که دات ۳ و دات ۴ بیشتر در خودروهای سواری استفاده می شود ولی دات ۵ برای صنایع خاصی استفاده می شود و برای خودروهای معمولی مورد استفاده قرار نمی گیرد. دات ۳ و دات ۴ بیشتر با بطری های روغن ترمز زرد و روغن ترمز آبی رنگ مشخص شده اند و در خودروها مصارف بسیار زیادی دارند و خودروسازان سیستم ترمز خودروها را مطابق با این استانداردها هماهنگ می کنند.

انواع روغن ترمز ماشین با بالاترین کیفیت ممکن

بهترین روغن ترمز پراید در بازار

بهترین روغن ترمز پراید در بازاربرای انتخاب بهترین‌ روغن ترمز پراید در بازار بهتر است مشخصات فنی پراید را با مدل های مختلف روغن‌ ترمز بررسی کنیم، زیرا پراید مدل های مختلفی دارد که هر کدام از این مدل ها ویژگی های فنی متفاوتی نیز دارند.

بنابراین برای خرید بهترین روغن باید از ویژگی های فنی خودرو خود آگاهی داشته باشید که با توجه به این ویژگی ها بهترین روغن را از نظر حجم روغن ترمز و همچنین مشخصات فنی روغن را که مطابق و سازگار با ویژگی های فنی خودرو باشد را انتخاب نمایید.

بهترین روغن ترمز پراید در بازار روغن استاندارد DOT 4 که همان روغن ترمز آبی می باشد. همچنین روغن DOT3 (روغن ترمز زرد) هم در این خودرو با توجه به سیستم ترمز آن پشتیبانی می شود.

رنگ روغن ترمز موتور سیکلت

رنگ روغن ترمز موتور سیکلترنگ روغن ترمز موتور سیکلت به رنگ های سفید و زرد و آبی و قرمز می باشد.

رنگ قهوه ای روغن ترمز و یا قهوه ای تیره نشان دهنده ی فاسد شدن روغن بر اثر جذب رطوبت می باشد.

روغن ترمز سالم دارای رنگی شفاف و روشن است‌.

فرق روغن ترمز زرد و آبی چیست؟

فرق روغن ترمز زرد و آبی چیست؟دو نوع روغن ترمز زرد و آبی از انواع عمده استفاده شده در خودروها می باشند و یکی بر دیگری بالاتر نیست.

عمده ترین تفاوت بین روغن ترمز در نحوه استفاده و سیستم خودرو موتور می باشد و متناسب با راهنمای خودرو باید استفاده شود.

بهتر است از مخلوط شدن روغن ترمز به جای همدیگر خودداری شود. نقطه ی جوش روغن ترمز زرد ۲۰۵ درجه سانتیگراد است. و نقطه ی جوش روغن آبی حدودا ۲۳۰ درجه سانتیگراد می باشد.

قیمت روغن ترمز ماشین در بازار تهران

قیمت روغن ترمز ماشین در بازار تهرانبرای اطلاع از قیمت روغن ترمز ماشین در بازار تهران می توانید به نمایندگی های خرید و فروش روغن ترمز ماشین سر بزنید.

همچنین از طریق سایت های آنلاین خرید و فروش روغن ترمز، می توانید از قیمت روز  مطلع شوید و محصول مورد نظر را با قیمت مناسب سفارش و خریداری نمایید.

پخش عمده روغن ترمز با بهترین کیفیت

پخش عمده روغن ترمز با بهترین کیفیتبرای پخش عمده روغن ترمز با بهترین کیفیت مراکز متعددی وجود دارند که انواع روغن ترمز با برندهای ایرانی و همچنین روغن ترمز خارجی را به فروش می رسانند.

خرید عمده روغن ترمز را می توانید از:

  • کارخانه های تولید روغن ترمز
  • شرکت های وارداتی
  • نمایندگی ها
  • سایت های اینترنتی معتبر انجام دهید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید