ارزانترین قیمت گریس لنت ترمز در بازار

گریس لنت ترمز برای هر خودرویی ضروری است. گریس کالیپر لوبریک که به آن لقب محافظ سیستم ترمز خودرو نیز داده اند،برای اولین بار در ایران با فرمولاسیون امریکا تولید شده است ،مخصوص سیستم ترمز گیری انواع اتومبیل و موتور سیکلت،تمامی سر و صداهای لنت های ترمز را حذف می کند.

ارزانترین قیمت گریس لنت ترمز در بازار

مشخصات گریس لنت ترمز با کیفیت

مشخصات گریس لنت ترمز با کیفیت

گریس کالیپر لوبریک به نوعی سیستم ترمز خودرو را محافظت می کند. همه لنت ها باید گریس کاری شوند حتی لنت های سرامیکی که کیفیت بالاتری نسبت به دیگر لنت ها دارد. مشخصات گریس لنت ترمز باکیفیت عبارتند از صدای سوت مانند و ناهنجار ایجاد شده هنگام ترمز گرفتن کاهش پیدا کند،قدرت ترمز گیری و عکس العمل سریع بالایی داشته باشد،لنت ها سایش نامتقارن نداشته باشند،مواد الاینده و ذرات معلق کمتری به طبیعت وارد شود،حرارت بیش از مقدار استاندارد انتقالی ازلنت ها به سیلندر ترمز و روغن ترمز کاهش پیداکند،لنت ترمز در اثر مجاورت با گرمای بالا در هنگام ترمزگیری تغییر شکل پیدانکند، هزینه پایینی داشته باشد و در دسترس باشد و دیگر این که کاربرد آسانی داشته باشد. گریس لنت ترمز،کارایی سیستم ترمز خودرو و موتور سیکلت را بهبود می بخشد و عمر مفید آن را به صورت قابل ملاحظه ای افزایش می دهد، به طوری که لرزش و ارتعاشات لنت راجذب می کند. این کار باعث پایین آمدن صدای آزار دهنده ناشی از ترمز گیری حتی با لنت هایی با کیفیت پایین می گردد. یکی دیگر از فواید این محصول،جلوگیری از ساییدن ناهماهنگ لنت ها وافزایش زیاد عمر مفید ان ها ذر هر دو سیستم دیسکی و کاسه ای است، همچنین باعث افزایش توان ترمز گیری خودرو می گردد. این محصول باعث می شود که مصرف لنت را که موجب آلایندگی محیط زیست می گردد را کاهش دهد. استفاده از این محصول در کمپانی های مطرح خودرو سازی در دنیا الزامی شده است.

راهنمای خرید گریس لنت ترمز مناسب

خرید گریس لنت ترمز مناسب در همه فروشگاه ها به صورت تکی و عمده انجام می شود. همچنین می توان گریس لنت ترمز متناسب با بودجه ای که درنظر گرفته شده بصورت اینترنتی یا حضوری خریداری کرد. در اتومبیل شنیدن هرگونه صدای نامتعارف در قسمت های مختلف آن نشان دهنده ی کاهش بازدهی و افزایش استهلاک در خودرو می باشد. یکی از پیشنهادات جامعه ی مهندسان استفاده از گریس مخصوص کالیپر لوبریک می باشد که مزایای زیادی دارد از جمله کاهش مصرف لنت خودرو،جلوگیری از لبه انداختن دیسک و افزایش عمر دیگر قطعات سیستم می باشد. گریس مخصوص کالیپر لوبریک،ماده ای است مقاوم در برابر شستشو و عوامل شیمیایی و همچنین ضد آب و در برابر حرارت و فشار خاصیت آن از بین نمی رود و روان هم نمی شود. 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید