ارائه دهنده فیلتر بنزین جیلی

جیلی جزء شرکت خودرو سازی چینی است ، و یکی از با کیفیت ترین خودرو  ایران می باشد . خودرو جیلی از  قطعات در ابعاد کوچک و بزرگ ساخته شده است . جیلی در طرح ، شکل ، اندازه و رنگ تفاوت زیادی دارند.

فیلتر بنزین جزئی از سوخت رسانی خودرو است که سر مسیر پمپ سوخت و انژکتور قرار می گیرد . فیلتر بنزین هر ماشین زمان تعویض دارد . ارائه دهنده فیلتر بنزین جیلی محصولی با کیفیت و مطمئن به بازار عرضه می کند . در ادامه به آن اشاره می کنیم .

ارائه دهنده فیلتر بنزین جیلی

مقایسه فیلتر بنزین جیلی و جنتو

مقایسه فیلتر بنزین جیلی و جنتو مقایسه فیلتر بنزین جیلی و جینو در زمان تعویض آن می باشد .     فیلتر بنزین جیلی عمر بیشتری نسبت به ماشین جینو دارد . زمان تعویض فیلتر سوخت هر مدل ماشین های جیلی با هم فرق دارد مثلا فیلتر بنزین جیلی در مساحت ۱۰هزار کیلومتر باید تعویض شد . اگر بنا به دلایلی از تعویض کردن فیلتر خودداری کنید  موجب گرفتگی و اختلال در سیستم سوخت رسانی می شود ، و به مرور زمان به موتور آسیب جدی وارد می شود .

فیلتر سوخت جیلی از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد چون برای شتاب گیری بالا نیاز به بنزین تصفیه شده دارد . انواع مختلف جیلی : جیلی اکسلنت ، جیلی شاسی بلند ، جیلی آمگرنو  و مدل های مختلف دیگر . جیلی دارای قطعات ریز و درشتی است . در میان جیلی های مختلف جیلی شاسی بلند دارای قطعات بهتر و با کیفیت تری می باشد .
قطعات جیلی عبارت اند از : فیلتر سوخت بنزین ، لنت ترمز جلو ، ترمز عقب ، ایربگ چپ و راست، بلبرینگ چرخ جلو ، بلبرینگ چرخ عقب ، بلبرینگ کلاج ،اواپراتور جیلی ، بلوک سیلندر ، تسمه تایم و دیگر قطعات خودرو . بزرگترین کارخانه تولید فیلتر بنزین در خاورمیانه است .
در خرید فیلتر بنزین خودرو باید دقت زیادی انجام دهید استاندارد و کیفیت را در نظر داشته باشید .  اگر فیلتر بنزین  مصرفی خوب و با کیفیت نباشد .در جاده های الموت باعث وحشت می شود  جیلی  در میان مردم طرفدار زیادی دارد و جزء پر فروش ترین ماشین چینی می باشد ،  از  نظر جا و محکم بودن مورد اعتماد است . رنگ سفید این خودرو در میان رنگ های دیگر طرفدار بیشتر دارد .
از دیگر مشکلات عوض نکردن فیلتر  به آلودگی هوا می توان اشاره کرد که با هر کار کردن ماشین و مسافتی که می رود برای محیط زیست و انسان ها  ضرر های به دنبال دارد ، با تعویض به موقع علاوه بر سلامتی خودرو انسان ها نیز با آلودگی کمتری زندگی می کنند .

بازرگانی خرید فیلتر بنزین جیلی

بازرگانی خرید فیلتر بنزین جیلی بازرگانی خرید  فیلتر بنزین جیلی و دیگر ماشین ها در بازار موجود است . شما می توانید از طریق سایت و فروشگاه های معتبر  فیلتر بنزین را با بهترین قیمت و کیفیت تهیه نماید. 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید