آخرین قیمت هیدرولیک اتوماتیک آیسین پلاس

آیسین پلاس : شرکت آیسین پلاس قدمت چهل ساله دارد و در دنیای خودرو،  به چهل شرکت خودرو سازی محصولات خود را صادر می کند . محصولات آیسین پلاس هر دو سال یا هر ۲۰۰۰ کیلو متر باید تعویض شود .

 هیدرولیک آیسین پلاس با کارایی و کیفیت عالی و فرمول مخصوص برای تمام خودرو های اتوماتیک مناسب می باشد . و برای انواع گوناگون گیربکس ها ساخته می شود . 

آخرین قیمت هیدرولیک اتوماتیک آیسین پلاس

چگونگی عملکرد هیدرولیک اتوماتیک

چگونگی عملکرد هیدرولیک اتوماتیک

 سیستم هیدرولیک شامل  چهار وظیفه اساسی می باشد :  ١-  انرژی مکانیکی را به بازوی  حرکتی تحت فشار بوسیله پمپ ۲- حرکت  روغن پمپ در لوله ها و شیلنگ ها تا نقاط مورد نظر  ٣- جهت و جریان روغن به وسیله شیرها کنترل می شود ۴- عملکرد سیستم به وسیله (سیلندرها و موتورهای هیدرولیکی)

مجموعه ای از عوامل بالا سیستم هیدرولیکی می گویند .

عملکرد درست هیدرولیک خودرو به کنترل درست و دقیق آن بستگی دارد . در سیستم هیدرولیک ،  باید به خاصیت تراکم ناپذیری روغن توجه شود  و بعد به امکان چند برابر کردن نیروها ،  قابلیت آنرا در انجام کارهای بزرگ ، چند برابر نمود .

چسبناکی روغن هیدرولیک به میزان اصطکاک داخلی و روان شدن روغن در سیستم های هیدرولیکی اتوماتیک بستگی دارد .

اجزاء تشکیل دهنده سیستم هیدرولیک اتوماتیک  : مخزن ، جهت نگهداری روغن هیدرولیک .  پمپ ، برای به راه انداختن روغن هیدرولیک در سیستم که به واسطه الکتروموتور یا حرکت دهنده دیگری به جریان می افتد . شیرها ، برای کنترل فشار روغن هیدرولیک ، جریان و جهت حرکت روغن هیدرولیک . انجام دهنده های کار (سیلندر برای حرکت خطی و موتور برای تولید حرکت دوار) ، جهت مبدل انرژی روغن تحت فشار به نیروی مکانیکی تولیدی ، در انواع کاربردها  ، سیستم های هیدرولیک از پیچیدگی های گوناگونی روبرو می شوند. 

دلایل بالا بودن چسبناکی روغن سیستم هیدرولیک اتوماتیک خودرو  :  ۱-  زیاد شدن استحکام  در برابر روان شدن روغن هیدرولیک  اتوماتیک ۲-  قدرت زیاد توان ، حاصل از کمی اصطکاک ، که زیاد می باشد ٣- حرکت روغن در لوله ها و شیلنگ ها دچار افت می شود ۴-  به خاطر ایجاد اصطکاک ،  دما بالا می رود .

مرکز خرید هیدرولیک آیسین پلاس در کشور

مرکز خرید هیدرولیک آیسین پلاس در کشور

خرید هیدرولیک اتوماتیک : برند های گوناگون در دنیا با قیمت های مختلف هیدرولیک آیسین پلاس را عرضه می کنند و  به فروش می رسانند . 

قیمت هیدرولیک اتوماتیک : هیدرولیک آیسین پلاس  توسط سایت ها و درگاه های اینترنتی نیز به فروش می رسند و برای مشتریان راحتی و سهولت دسترسی را فراهم کرده است . همچنین تمام محصولات آیسین پلاس را می توان از نمایندگی های معتبر و همچنین از عمده فروشان تهیه کرد . 

قیمت هیدرولیک اتوماتیک  به مواد اولیه و عوامل دیگر  بستگی زیادی دارد ، با تغییر هر کدام قیمت محصول نهایی کم یا زیاد می شود و همچنین نوسانات بازار ارز در قیمت تمام شده کالا تاثیر زیادی دارد .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید